سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرگ مه آفرید خسروی تاثیری در فعالیت باشگاه داماش گیلان ندارد

توقع هزاران هوادار این باشگاه که سال ها است در خطه گیلان فعالیت می کند و بازیکنان زیادی پرورش و به فوتبال ایران هدیه کرده این است که مسئولان فرهنگی ورزشی استان گیلان و دولت اعتدال محور برای حفظ و فعالیت مجدد این باشگاه تلاش کنند.
عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به این که باشگاه داماش با مه‌آفرید امیرخسروی ایجاد نشده که با مرگ او از میان برود، گفت: باشگاه داماش گیلان سرمایه ای ملی است که دولت جمهوری اسلامی باید آن را حفظ کند.

ایرج ندیمی، ‌در گفت و گو با خانه ملت با تاکید بر این که مشکلات مالی و زیر بنایی فوتبال استان گیلان سبب ورود سرمایه داران به باشگاه های بزرگ این استان شده است، افزود: برخی افراد، بالاجبار و تعدادی از اشخاص به علت علاقه شان به این کار در باشگاه ها سرمایه گذاران و زمینه پیشرفت فنی، ‌فرهنگی و ... تیم ها را فراهم می کنند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که دولت باید از دستاوردهای متعدد فرهنگی و ورزشی باشگاه داماش گیلان بهره برداری کند، تصریح کرد: توقع هزاران هوادار این باشگاه که سال ها است در خطه گیلان فعالیت می کند و بازیکنان زیادی پرورش و به فوتبال ایران هدیه کرده این است که مسئولان فرهنگی ورزشی استان گیلان و دولت اعتدال محور برای حفظ و فعالیت مجدد این باشگاه تلاش کنند.

عضو هیات مدیره فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به لطمه خوردن داماش گیلان از انتقال فوتبال آماتور به حرفه ای گفت: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی امیدوار است دولت با هبه کردن بدهی های سرمایه گذار قبلی و منتقل کردن دارایی های منقول و غیر منقول این باشگاه به مالکان اسبق اش، زمینه فعالیت مجدد این باشگاه را فراهم کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩٣, ٠٨:۵۶

   

پر مبحث ترین ها