سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

3 ستاره جدید استقلال را بهتر بشناسید

سجاد شهباززاده زاده (متولد ۳ بهمن ۱۳۶۸ ) فوتبالیست ایرانی متولد شهر اردبیل است. او فوتبال خود را از ذوب آهن اردبیل آغاز کرد، سپس به سایپا رفت.

1- امید ابراهیمی
امید ابراهیمی زرندینی (متولد ۲۵ شهریور ۱۳۶۶ در نکا) بازیکن فوتبال اهل ایران می‌باشد. او مدتی در باشگاه بانک ملی نیز توپ زد و سپس به شهرداری بندرعباس پیوست. ابراهیمی هافبک دفاعی سابق باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس در سال ۸۹ با عقد قراردادی ۳ ساله رسماً به تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیوست و پس از پایان قراردادش٬ آن را تمدید کرد. وی در مجموع ۴ فصل در این باشگاه حضور داشت تا اینکه در سال ۱۳۹۳ با قراردادی ۲ ساله به باشگاه استقلال تهران پیوست.

2- میلاد فخرالدینی
میلاد فخرالدینی (متولد ۵ خرداد ۱۳۶۹ در کرمان) فوتبالیست و مدافعی است که ابتدا در مس بازی کرد و سپس در سال نود به تراکتورسازی رفت. او با عقد قرار دادی 2 ساله در لیگ چهاردهم 93-94 از تیم تراکتور سازی تبریز به استقلال تهران پیوست. جالب این است که او از مسئولان شماره 10 را خواسته است.

3- سجاد شهباززاده
سجاد شهباززاده زاده (متولد ۳ بهمن ۱۳۶۸ ) فوتبالیست ایرانی متولد شهر اردبیل است. او فوتبال خود را از ذوب آهن اردبیل آغاز کرد، سپس به سایپا رفت. پس از وارد کردن ۲ گل به دروازه تیم باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفته ۱۲ لیگ برتر تیم کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت گردید.وی اکنون دیگر بازیگن استقلال به حساب می آید.
فیفادی
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩٣, ٠٩:١٠

   

پر مبحث ترین ها