سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشارزاده خبر داد:

2 بازيكن جديد در آستانه پيوستن به استقلال

آقای نظری جویباری به دنبال این کار هستند و این موضوع نیز تا پس فردا روشن می‌شود. ما تا پس فردا دو بازیکن جدید جذب خواهیم کرد، اما اجازه دهید که نامشان را نگویم و وضعیت‌شان را در جلسه‌ای مطبوعاتی اعلام کنم.
مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید تا پس فردا دو بازیکن جدید این تیم مشخص می‌شوند.

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ آغاز تمرینات استقلال گفت: به امید خدا امروز (شنبه) تمریناتمان را از ساعت 17 در کمپ ناصر حجازی آغاز می‌کنیم. بازیکنانی که تازه جذب ‌کرده‌ایم در این تمرین حاضر خواهند بود.

او در پاسخ به این سوال که آیا کسانی که با این تیم تمدید کرده‌اند نیز در تمرین حاضر خواهند شد یا خیر؟ تاکید کرد: آنهایی که تمدید کرده‌اند در تمرین حاضر می‌شوند، اما تلاش می‌کنیم تا وضعیت‌ کسانی که با ما هنوز تمدید نکرده‌اند را نهایتا تا پس فردا روشن کنیم تا آنها هم در تمرینات حاضر شوند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که وضعیت سایر بازیکنانی که قرار بود آبی پوشان جذب کنند چه شد؟ اظهار کرد: آقای نظری جویباری به دنبال این کار هستند و این موضوع نیز تا پس فردا روشن می‌شود. ما تا پس فردا دو بازیکن جدید جذب خواهیم کرد، اما اجازه دهید که نامشان را نگویم و وضعیت‌شان را در جلسه‌ای مطبوعاتی اعلام کنم.

او درباره لیست کادر فنی استقلال افزود: مهدی پاشازاده و جواد زرینچه پیشکسوتان استقلال به عنوان مربی در استقلال فعالیت خواهند کرد و لیست کامل اعضای کادر فنی استقلال را امروز رسما اعلام می‌کنیم. این مسائل که پاشازاده از ادامه کار منصرف شده است مورد تایید نیست و هر دوی این پیشکسوتان فصل آینده روی نیمکت استقلال هستند.

افشارزاده با مطلوب توصیف کردن باشگاه استقلال گفت: خدا را شکر وضعیت در حال بهبود است و مطابق برنامه‌ها کار پیش می‌رود. از هوادارانمان که تا الان با ما همکاری داشته‌اند متشکرم. همچنین اعضای محترم هیات مدیره و کادر فنی در بهبود اوضاع کمک زیادی کردند.

مدیرعامل استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره وضعیت تیم بانوان استقلال، اظهار کرد: هنوز تصمیمی در این باره تیم نگرفته‌ایم. مساله بودجه این باشگاه مورد بررسی است و ما قطعا سختگیری‌های لازم را باید داشته باشیم. به هر حال این تیم امکانات می‌خواهد. مدیر می‌خواهد و البته برخی از اعضای این تیم از ما طلب کار هستند. خانم حسن‌زاده پیشنهادشان را نوشته اند، اما باید در هیات مدیره مطرح شود و در این باره تصمیم گیری به عمل آید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٣-١٣٩٣, ١١:٢۶

   

پر مبحث ترین ها