سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد قلعه‌نویی از وضعیت نقل و انتقالات

قلعه‌نویی:رحمتی دوست داشت می‌تواند بماند یا برود

قرار بود تمرینات خود را از سه‌شنبه هفته گذشته آغاز کنیم اما به دلیل برخی مشکلات تمرین به امروز موکول شد. متاسفانه در فصل نقل و انتقالات مشکلی که فوتبال ایران دارد این است که تا یک تیم خود را جمع و جور کند 10 روز طول می‌کشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این که سیدمهدی رحمتی مشکلی برای ماندن در استقلال ندارد، تاکید کرد: من لیست مورد نیاز خود را به باشگاه داده‌ام. هر بازیکنی که دوست داشت می‌تواند بماند و برای هرکس که نمی‌خواهد بماند هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در حاشیه اولین تمرین تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرار بود تمرینات خود را از سه‌شنبه هفته گذشته آغاز کنیم اما به دلیل برخی مشکلات تمرین به امروز موکول شد. متاسفانه در فصل نقل و انتقالات مشکلی که فوتبال ایران دارد این است که تا یک تیم خود را جمع و جور کند ۱۰ روز طول می‌کشد.

سرمربی استقلال با بیان اینکه تاکنون بازیکنان خوبی را جذب کرده‌ایم، افزود: تا اواخر هفته امیدواریم سه سهمیه دیگر خود را بگیریم و با ورود ملی پوشانمان و مذاکره با آنها تیم را کامل کنیم. هدف ما امسال این است که استقلال را جوانتر کنیم و آن را تبدیل به استقلال سال ۸۲ یا ۸۳ کنیم که به جوان‌ها در آن سال اعتماد کردیم و جواب آن را هم گرفتیم.

وی در ادامه با تشکر از فتح‌الله‌زاده و امیری بابت زحماتشان در استقلال، گفت: از تمام بازیکنانی که به هر علتی دیگر در استقلال حضور ندارند، تشکر می‌کنم. امسال سال سختی برای ماست؛ چرا که انتظار و توقع طرفداران از ما بیشتر شده است و امیدوارم بتوانیم جواب انتظارات آنها را بدهیم.

امیر قلعه‌نویی درباره برگزاری اردوی خارجی برای استقلال پیش از شروع فصل نیز گفت: بین هفدهم تا بیستم تیرماه یک اردوی ۱۰ روزه در کشور ترکیه برگزار خواهیم کرد.

سرمربی استقلال درباره تمدید قرارداد بازیکنان فصل پیش و همچنین جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: من لیست خود را به باشگاه داده‌ام و هر کسی که دوست داشت می‌تواند در تیم بماند و هر بازیکنی هم که نخواست با ما باشد، می‌تواند از تیم جدا شود. محمد قاضی یک ساعت پیش با استقلال تمدید کرد و حنیف عمران‌زاده نیز قرارداد خود را تمدید کرد. یک مقدار جمع و جور شدن تیم زمان می‌برد که امیدواریم هرچه زودتر این کار صورت پذیرد، اما از فردا با همه نفرات موجود تمرین خواهیم کرد.

وی درباره تمدید قرارداد با سیدمهدی رحمتی و مبعلی نیز گفت: پیش از این با رحمتی جلسه داشتم و در این مدت نیز چند بار با هم صحبت کردیم. او مشکل خاصی بابت ادامه کار در استقلال ندارد، اما ایمان مبعلی را تاکنون ندیده‌ام و نتوانستم با او صحبت کنم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که چه قولی به هواداران برای فصل آتی می‌دهد، تاکید کرد: مربی که قول بدهد، مربی نیست. همانطور که دیدید دیروز هلند پنج گل به اسپانیا زد. فوتبال این نیست که قول بدهی.اما امسال با توجه به جوانگرایی که در تیم داریم، با تمام وجود برای موفقیت استقلال تلاش خواهیم کرد اما در این باره نمی‌توانم قولی بدهم.

سرمربی استقلال درباره عملکرد فصل گذشته این تیم گفت: سال پرفراز و نشیبی را داشتیم همانطور که می‌دانید ما با سه یا چهار امتیاز اختلاف پنجم شدیم و حتی در هفته آخر هم اگر می‌بردیم، قهرمانی را از آن خود می‌کردیم. تمام مسوولیت نتایج استقلال بنده به عهده می‌گیرم و امسال نیز سعی می‌کنیم عملکرد بهتری در نتیجه‌گیری داشته باشیم.

وی درباره دستیاری زرینچه و پاشازاده در تیم استقلال نیز خاطرنشان کرد: از شما خواهش می‌کنم که کلمه دستیار را نگویید بلکه واژه همکار را ببرید. دو هفته راجع به این مساله با زرینچه و پاشازاده صحبت کردم. آنها جزو بزرگان فوتبال ایران هستند و سالیان سال برای استقلال زحمت کشیدند. استقلال خانه آنهاست و یک روز قلعه‌نویی در تیم است و یک روز فرد دیگر، اما مهم این است که ما در استقلال از پیشکسوتان دعوت به همکاری کرده‌ایم و آنها دستیار من نیستند بلکه با هم همکار هستیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تمرینات استقلال دیر شروع نشده است نیز خاطرنشان کرد: دیر استارت نزدیم و این شش هفته به ما کمک می‌کند تا تیم به آمادگی مطلوب برای حضور در مسابقات برسد. متاسفانه همانطور که گفتم در فوتبال ما زمان نقل و انتقالات وقت زیادی از تیم‌ها می‌گیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها