سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی نیجریه : من خوشحال نیستم,ایران , با آرامش بازی را کنترل کرد

من مربی بازی دفاعی نیستم و بازی تهاجمی را ترجیح می دهم. من با کی‌روش تفاوت دارم شاید او دفاع و ضد حمله را ترجیح می دهد اما من مربی تیم خودمان هستم نه ایران.
کشی در پایان دیدار تیمش برابر ایران که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اظهار داشت: نگرانی زیادی داشتیم. در 25 دقیقه اول تیم ما خیلی تلاش کرد و بازیکنان زمانی که دیدند گلی نمی توانند بزنند کمی نگران شدند. تیم کمی ناامید شد و عقب نشست. این فوتبال است و چنین اتفاقاتی رخ می دهد. در فوتبال لازم است که جلو بروید و تلاش کنید تا بازی خوبی شود.

او در مورد داوری بازی گفت: نمی خواهم بگویم نظر داور خوب بود یا بد و به نظر داور احترام می گذارم‬.

‫کشی در مورد اینکه چرا تیمش برای گلزنی راه حلی نداشت عنوان کرد: آنها همه در تمرین تصمیم گرفته بودند بازی را بُکشند و 25 دقیقه اول همین کار را کردند.نمی خواهم انتقاد کنم اما وقتی بازیکنان ما دیدند نمی توانند گل بزنند کمی ناامید شدند و احساس کردند باید تغییری ایجاد کنند. معنایش این نیست که بازی خوبی انجام ندادیم بلکه نتوانستیم گل بزنیم‬.

سرمربی نیجریه در پاسخ به خبرنگاری که معتقد بود تیمش مقابل تیم دفاعی نتوانست خوب عمل کند گفت: در این زمینه با شما موافق نیستم و اعتقادی به این موضوع ندارم. بازیکنان ما تلاش خود را کردند و فقط مواردی بود که وقتی توپ پشت دفاع می رفت آنها روی هوا بازی می کردند و در سایر دقایق روی زمین بازی می کردند.

وی اظهار داشت: گاهی می خواستیم جهت بازی را تغییر دهیم و اگر می شد این کار را می کردیم. من خوشحال نیستم چراکه به نتیجه مورد نظر نرسیدیم اما برای ایران احترام قائلیم. آنها با آرامش بازی را کنترل کردند و این کار را به خوبی انجام دادند.‬

یکی از خبرنگاران با بیان اینکه همه فکر می‌کردند ایران ضعیف‌ترین تیم گروه باشد،‌اما مقابل این تیم پیروز نشدید با این حال برای دو بازی‌ بعدی چه برنامه‌ای دارید گفت:‬
‫می خواهید بگویید بوسنی شکست ناپذیر است؟ برای کاستاریکا و هلند چه اتفاقی افتاد؟ برای اسپانیا چه شرایطی رقم خورد؟ واقعیت را بپذیرید، ما بد بازی نکردیم فقط نتوانستیم گل بزنیم‬.

کشی در مورد اینکه آیا انتظار این بازی بسته را داشتید گفت:‬ ‫‫من می دانستم ایران اینگونه بازی خواهد کرد به بازیکنان هم گفتم می دانستم دفاعی بازی خواهند کرد. آنها از فرصت ها استفاده می کردند و فقط قوچان نژاد حمله می کرد. من مربی بازی دفاعی نیستم و بازی تهاجمی را ترجیح می دهم. من با کی‌روش تفاوت دارم شاید او دفاع و ضد حمله را ترجیح می دهد اما من مربی تیم خودمان هستم نه ایران.

‫وی در پاسخ به این سئوال که آیا ایران شما را شگفت زده کرد اظهار داشت: ایران از لحاظ فیزیکی قدرتی نشان داد. ‬آنها یک امتیاز می خواستند که به آن رسیدند‬.

کشی در مورد اینکه با از دست دادن امتیاز در این بازی در ادامه چه کار می کند عنوان کرد:‬ ‫به عنوان یک مربی کارم را می کنم. هیچ مربی نمی تواند تضمین کند همه بازی ها را می برد. تلاش می کنیم و کار را پیش می بریم‬.

‫سرمربی نیجریه در مورد اینکه آیا پیروز نشدن به دلیل بی تجربگی بازیکنانش نبوده است گفت:‬ ‫شاید فقدان صبر باعث این موضوع شد. نباید احساس بدی داشته باشیم.
ترجیح می دادیم ببریم و این نتیجه ای بود که دنبالش بودیم. این آخر دنیا نیست. ما کار خودمان را دنبال می کنیم چون بازی های دیگر باقی مانده‬ است.

‫وی در مورد اینکه در ابتدای جام ملت های آفریقا خیلی به شما انتقاد شد و اکنون با این نتیجه چه می گویید؟، گفت: من همیشه با انتقاد مواجه می شوم حتی اگر ببریم انتقاد می شود. الان مساوی کردیم و باز هم انتقاد می شود. این بخشی از فوتبال است که انتقاد می شود.در کشور ما به هر قیمتی می خواهیم ببریم. اگر صبر نباشد نمی توانیم کار کنیم. همیشه انتقاد هست و این مهم نیست‬.

کشی درباره اینکه گفته ایرانی ها مطابق میلشان بازی کردند و با توجه به اینکه این را می دانستید به بازیکنان خود چه توصیه ای کردید؟ ‫خاطرنشان کرد: ‫من به بازیکنانم گفتم و آنها 25 دقیقه اول تلاش کردند تا به هدفشان برسند. همه دوست دارند کار در همان ابتدای بازی به نتیجه برسد اما باید صبور باشند و من این صبر را ندیدم. خوب بازی کردیم اما بازی مساوی شد و باید روی این قضیه کار کنیم
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٣-١٣٩٣, ١١:۵٧

   

پر مبحث ترین ها