سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استراتژی کی روش برای بازی بعدی تیم ملی

اینطور نیست که بعد از اولین بازی ما را غرور گرفته باشد. سعی می کنیم در بازی بعدی هم همین روش را ادامه دهیم و کاملا جنگنده ظاهر شویم. همانطور که گفتم مهم این است که بعد از هر بازی سر بازیکنان من بالا باشد. می خواهم که تمام هواداران فوتبال ایران به تیم شان افتخار کنند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یک روز پس از تساوی برابر نیجریه گفت: هنوز خیلی از کارشناسان و رسانه ها معتقدند که در گروه ما سه تیم حضور دارند.

کارلوس کی روش پس از پایان نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران بعد از تساوی برابر نیجریه در سالن کنفرانس کمپ کورینتیانس به خبرنگاران گفت: هنوز اعتقاد دارم که اکثر افراد فکر می کنند در این گروه سه تیم حضور دارند. اکثر کارشناسان هم اعتقاد دارند که آرژانتین تیم اول این گروه خواهد بود. آنها اعتقاد دارند تیم دوم بوسنی خواهد بود.

به گزارش مهر، وی ادامه داد: همانطور که چند روز پیش گفتم ما شایستگی حضور در جام جهانی را داریم و اینجا هستیم تا با روحیه جنگندگی بالا مبارزه کنیم. و اینطور نیست که بعد از اولین بازی ما را غرور گرفته باشد. سعی می کنیم در بازی بعدی هم همین روش را ادامه دهیم و کاملا جنگنده ظاهر شویم. همانطور که گفتم مهم این است که بعد از هر بازی سر بازیکنان من بالا باشد. می خواهم که تمام هواداران فوتبال ایران به تیم شان افتخار کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:١٢

   

پر مبحث ترین ها