سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دژاگه: شاید مقابل آرژانتین سورپرایز داشته باشیم/من از عملکردم راضی نبودم

بازی با تیم‌های افریقایی بسیار سخت است چراکه فیزیکی بازی می کنند. من از عملکردم راضی نبودم و فکر می‌کردم که می‌توانم بهتر باشم.
مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: شاید برابر آرژانتین یک سوپرایز داشته باشیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اشکان دژاگه در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر نیجریه گفت: فکر می‌کنم که بازی بدی نبود و ما توانستیم یک امتیاز بگیریم که این امر خیلی مهم بود. خیلی خوب دفاع کردیم و این دفاع کار را برای نیجریه بسیار سخت‌تر کرد که به گل برسند. ما یکی دو موقعیت گل نیز داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد و خوشحال هستم که از اولین بازی یک امتیاز گرفتیم.

وی در ادامه در خصوص عملکردش در برابر نیجریه گفت: بازی با تیم‌های افریقایی بسیار سخت است چراکه فیزیکی بازی می کنند. من از عملکردم راضی نبودم و فکر می‌کردم که می‌توانم بهتر باشم. سعی کردم به تیم مخصوصا در کار دفاعی کمک کنم و خوشحالم که یک امتیاز گرفتیم. امیدوارم در بازی بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در پایان در خصوص دیدار تیم ملی ایران برابر آرژانتین گفت: همه به خوبی از تیم آرژانتین شناخت دارند و می‌دانند که چه تیمی است. ما نیز بدون فشار به بازی می‌رویم و سعی می‌کنیم با جنگندگی بالا به یک امتیاز خوب برسیم. شاید در این دیدار یک سورپرایز داشته باشیم.


-
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩٣, ٢١:٣٢

   

پر مبحث ترین ها