سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی کریمی نفتی می شود

یکی از دوستان کریمی در این رابطه به خبرنگار بانک ورزش گفت: او طی دو یا سه روز دیگر با نفت تهران قراردادش را امضا می‌کند.
تیم‌های نفت تهران و سایپا سخت در صدد جذب این بازیکن هستند و می‌خواهند تجربه تیم‌شان را از طریق جذب کریمی بالا ببرند. یکی از دوستان کریمی در این رابطه به خبرنگار بانک ورزش گفت: او طی دو یا سه روز دیگر با نفت تهران قراردادش را امضا می‌کند.

پیام نو: رسول خطیبی اعلام کرده بود نام علی کریمی را به عنوان اولین نفر به نظمی داده تا قراردادش را تمدید کنند اما فعلا خبری از تمدید قرارداد این بازیکن نشده است. تیم‌های نفت تهران و سایپا سخت در صدد جذب این بازیکن هستند و می‌خواهند تجربه تیم‌شان را از طریق جذب کریمی بالا ببرند.

یکی از دوستان کریمی در این رابطه به بانک ورزش گفت: او طی دو یا سه روز دیگر با نفت تهران قراردادش را امضا می‌کند.

البته این را هم باید در نظر گرفت که مجید جلالی هر سال اولین نفری است که برای جذب کریمی اقدام می‌کند و این احتمال وجود دارد کریمی مانند سال گذشته که شاگرد جلالی در تراکتور شد، امسال هم به خاطر او سر از سایپا در بیاورد.

انتقال کریمی طی دو سه روز آینده به انجام خواهد رسید اما این موضوع را هم نباید نادیده گرفت که فوتبال ایران و مخصوصا نقل و انتقالاتش اصلا قابل پیش بینی نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١٣

   

پر مبحث ترین ها