سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جلالي: ماهان تندیس با قدرت در فصل آینده لیگ برتر فوتسال حاضر مي‌شود

امسال می‌خواهیم روی کسب هر دو جام تمرکز کنیم چنان که هم برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بجنگیم و هم از عنوان قهرمانی خود در جام حذفی کمک کنیم و امیدواریم از سوی مردم قم و تماشاگران خونگرم قمی ، مسئولان استانی و رسانه ها حمایت شویم.
مدیر عامل باشگاه ماهان تندیس قم با بيان اينكه با رایزنی های انجام شده مقرر شد ماهان تندیس قم در فصل آینده لیگ برتر فوتسال کشور به تيمداري خود ادامه دهد، اظهار داشت: تصميمي مبنی بر انصراف از تیمداری نداریم و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم.

بعد از قهرماني تيم فوتسال ماهان تنديس در اولين دوره جام حذفي فوتسال كشور برخي شايعات در خصوص ابهام در تيمداري اين باشگاه در فصل آينده ليگ برتر فوتسال مطرح شد كه امیر جلالی مدير عامل باشگاه ماهان تنديس قم در يك نشست خبری با اصحاب رسانه به اين شايعات پاسخ داد.

وي در اين نشست خبري كه در مجموعه تفريحي ماهان تنديس قم برگزار شد در مورد ادامه حضور این تیم در لیگ برتر فوتسال اظهار کرد : بر اساس جلسه ای که با مسئولان استانی داشتیم مقرر شد ماهان تندیس به حضور خود در لیگ برتر فوتسال کشور ادامه دهد و بنا بر این برنامه ای مبنی بر انصراف از تیمداری نداریم و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم.

جلالي گفت : شروطی برای ادامه تیمداری از سوی باشگاه ماهان تندیس مطرح شد که در نهایت ، با همکاری و دید مثبت مسئولان استان به توفق نهایی رسیدیم و در سال 93 نیز با تمام توان در لیگ برتر فوتسال و جام حذفی شرکت می‌کنیم.

مدیرعامل ماهان تندیس قم درمورد اینکه چه شرایطی برای ادامه حضور خود در ورزش استان قم به مسئولین مطرح کردید، عنوان داشت: امکاناتی را برای مجموعه توریستی تفریحی ماهان تندیس می خواستیم که مسئولان همکاری و مساعدت خود را با ما اعلام کردند و این امر باعث شد ما تیمداری کنیم.

وي افزود : وضعیت کادر فنی تیم فوتسال ماهان تندیس به زودی مشخص می‌شود و قصد داریم تا دو هفته آینده نسبت به تعیین کادر فنی و مشخص کردن اعضای هیئت مدیره باشگاه اقدام کنیم.
جلالی بیان کرد : البته ممکن است در فصل پیش رو به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت نداشته باشم زیرا در فصل گذشته از نظر زمانی وقت زیادی را برای امور باشگاه صرف کردم و درگیری های ذهنی زیادی داشتم و بر این اساس امکان آن هست که به عنوان مدیرعامل فعالیت نکنم البته همه چیز در آینده نزدیک روشن می‌شود.

وی ابراز کرد: امسال می‌خواهیم روی کسب هر دو جام تمرکز کنیم چنان که هم برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بجنگیم و هم از عنوان قهرمانی خود در جام حذفی کمک کنیم و امیدواریم از سوی مردم قم و تماشاگران خونگرم قمی ، مسئولان استانی و رسانه ها حمایت شویم.

مدير عامل ماهان تنديس در ادامه اين نشست خبري تصریح کرد: در فصلی که گذشت توانستیم کار بزرگی انجام دهیم و دو قطب همیشه مخالف فوتسال قم را در کنار هم قرار دهیم چنان که در گذشته اگر غیاثی ها بودند حسن زاده ها نبودند و اگر حسن زاده ها در فوتسال وارد می شدند غیاثی ها نمی‌آمدند اما دیدید که با ترکیبی از این دو گروه ، توانستیم در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال نتایج خوبی بگیریم و قهرمانی جام حذفی را هم به دست آوریم.

جلالی عنوان کرد: قصد داریم چند بازیکن جدید به ماهان تندیس بیاوریم و هدفمان این است که نفراتی که قمی هستند اما در شهرهای دیگر مشغول به فعالیت هستند به شهرشان بازگردانده شوند و صحبت های اولیه را نیز با آن ها انجام داده ایم.

مدیرعامل ماهان تندیس قم با اشاره به اینکه قرار بود پس از قهرمانی در جام حذفی فوتسال، تیم قم به تورنمنت روسیه اعزام شود، گفت: اگر بخواهیم به این بازی ها برویم مشکلی از طرف فدراسیون وجود ندارد و آن ها منتظر جواب ما هستند که ما تا کنون جواب قطعی به حضور در مسابقات روسیه ندادیم.

امیر جلالی درخصوص مبالغ پرداختی بازیکنان ماهان قم یادآور شد: طبق قانون، قراردادها را پرداخت کردیم و بازیکنان 75درصد از مطالباتشان را دریافت کرده اند و مابقی نیز تا چند وقت آینده به آن ها داده می شود.

وی از اعزام شش بازیکن ماهان تندیس قم به بازی های جام رمضان کویت خبرداد و تصریح کرد: شش بازیکن اصلی تیم به این مسابقات می روند و مابقی بازیکنان در دوازدهم ماه مبارک رمضان به جام امارات می روند و مطمئنا انجام بازی بازیکنان ماهان تندیس برای این تیم ها درآمدزایی خوبی برای تیم خواهد داشت.

امير جلالي درخصوص ادامه حمایتش از تیم فوتبال بانوان ماهان تندیس همانند فصل گذشته، اظهار داشت: این کار به توان مسئولین تیم بانوان برگر می گردد و در سالی که گذشت مجموعه ماهان تندیس فقط حمایت مالی می کرد و به امور داخلی تیم کاری نداشت.

مدیرعامل ماهان تندیس قم افزود: مقرر شده است امتیاز تیم فوتبال بانوان ماهان تندیس که به لیگ برتر صعود کرده واگذار شود و امتیاز یک تیم در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور برای نماینده قم خریداری شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٣-١٣٩٣, ١٨:٣٣

   

پر مبحث ترین ها