سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خلعتبري: با دايي صحبت نمي‌کنم

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩٣, ٠٨:۵۴    نسخه چاپی    
مي‌خواهم در فصل جاري در تيمي بازي کنم که به فکر اين مسائل نباشم. آقاي رحيمي شما پول نداريد و من هم نمي‌گويم چرا نداريد اما من هم مشکل مالي دارم
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دايي براي من عزيز است و به خودم اجازه نمي‌دهم در مورد مشکلاتم با او صحبت کنم، مديريت باشگاه بايد مشکل مالي‌ام را حل کند.

: محمدرضا خلعتبري در واکنش به عدم حضورش در تمرينات پرسپوليس با وجود قول قبلي اظهار داشت: همانطور که چندين بار اعلام کردم من براي حضور در تمرينات پرسپوليس هيچ مشکلي ندارم. فقط بحث مشکلات مالي‌ام از پارسال مانده که مي‌خواهم اين موضوع اول فصل حل شود و همه چيز مثل فصل گذشته نباشد. من يک جلسه با رحيمي داشتم و روزهاي گذشته تلفني با او صحبت کردم. از رحيمي خواهش کردم مشکلات مالي من را حل کند اما ايشان به من مي‌گويد فعلا در باشگاه پرسپوليس هيچ پولي نيست که به من بدهد. خودتان هم مي‌دانيد که من چه مشکلاتي را داشتم و با آن دست و پنجه نرم کردم. نمي‌دانم بايد چه حرفي بزنم چون پول من از پارسال مانده و بايد بالاخره کسي باشد که پاسخگوي اين مسئله باشد.

خلعتبري گفت: به رحيمي گفتم اگر به تمرينات پرسپوليس آمدم اما مصدوم شدم، چه کسي مي‌خواهد جواب من را بدهد. بالاخره من براي باشگاه پرسپوليس بازي مي‌‌کنم و بايد مطالباتم را دريافت کنم. اين حق طبيعي من است، حتي از رحيمي پرسيدم که بحث قرارداد ما شفاف و روشن شود اما ايشان گفت فعلا پولي نيست.

مهاجم تأکيد کرد: فقط به من مي‌گويند پول نداريم من هم نمي‌خواهم خداي ناکرده مقابل باشگاهي قرار بگيرم که قلبا دوستش دارم اما مي‌خواهم در فصل جاري در تيمي بازي کنم که به فکر اين مسائل نباشم. آقاي رحيمي شما پول نداريد و من هم نمي‌گويم چرا نداريد اما من هم مشکل مالي دارم. خدا مي‌داند تا دل‌تان بخواهد چک دارم و در به در دنبال پول هستم تا بتوانم اين چک‌ها را پاس کنم. اين درست است که من در تمرينات شرکت کنم اما حواسم به پاس کردن چک باشد؟

وي در پاسخ به اين سوال که شما چه خواسته‌هايي از رحيمي داريد، گفت:‌ من به رحيمي حرف بدي نزده‌ام به او گفتم اگر پول نداريد اشکالي ندارد 250 هزار دلار پول عجمان را خودم مي‌دهم اما شما قرارداد امسال من را فسخ کنيد و از مانده پول پارسالم فقط نصف آن را پرداخت کنيد. اين حرف بدي بود؟ الان نگوييد که شايد تيم‌هاي ديگر زير پاي من نشسته‌اند اين حرف‌ها را مي‌زنم من پرسپوليس را قلبا دوست دارم و با اين تيم يک سال ديگر در صورت توافق قرارداد دارم. کجا بهتر از پرسپوليس مي‌توانم پيدا کنم اما بالاخره باشگاه هم به فکر ما بازيکنان بايد باشد.

مهاجم قرمزپوشان خاطرنشان کرد: جواب رحيمي به من اين بود که ما به شما احتياج داريم و به هيچ عنوان به شما رضايتنامه نمي‌دهيم. بايد در پرسپوليس ماندگار شويد. حالا شما که اين حرف را مي‌زنيد من قبول دارم کجا بايد بهتر از پرسپوليس بروم، من از خدايم است که بتوانم امسال در پرسپوليس خودم را به تيم ثابت کنم اما مشکل مالي دارم و فقط به من مي‌گويند پول نداريم. من نه زياد مي‌خواهم نه کم. فقط به رحيمي گفتم شما حداقل پول پارسال من را پرداخت کنيد من بر سر تمرينات حاضر مي‌شوم و به من قول بدهيد که دو ماه ديگر بقيه پول من را پرداخت کنيد اما او جوابي نداد. به نظر شما من بايد چکار کنم من که دوست دارم هر چه سريعتر به تمرينات بروم و شش دانگ حواسم به تمرينات باشد.

مهاجم قرمزپوشان در پاسخ به اين سوال که آيا اين موضوع را با دايي مطرح کرديد يا خير، گفت: من با دايي حدود 4 روز پيش حرف زده‌‌ام اما با او اين حرفها را ندارم. بحث علي دايي و پرسپوليس براي من جدا است. من دايي را قلبا دوست دارم و اين در حد يک حرف نيست. دايي براي من ارزشي بالاتر از اين حرف‌ها دارد و روي حرف او حرفي نمي‌زنم اينقدر ايشان براي من عزيز است که به خودم اجازه نمي‌دهم که درباره مشکلات و پول با او حرف بزنم ولي مديريت باشگاه بايد به فکر من باشد چون اين مسئله مديريتي است.

خلعتبري تصريح کرد: اگر بخواهم همينطور به تمرينات بروم همان ماجراي پارسال پيش مي‌آيد. دوباره تمرکزمان را از دست مي‌دهيم. دايي چه گناهي دارد؟ او پارسال به جاي مسائل فني به خاطر روح و روان بازيکنان دنبال پول، لباس بچه‌ها، هتل و اتوبوس بود. به نظر من سرمربي تيم فقط بايد به مسائل فني فکر کند به خاطر همين نمي‌‌خواهم با دايي در اين باره صحبت کنم تا خداي ناکرده تمرکزش از بين نرود.

اين بازيکن قرمزپوش که از حضور در جام‌جهاني بازماند، گفت: از خدايم است که همين امروز در اردبيل به تمرينات پرسپوليس بروم و کارم را شروع کنم. از خدايم است که باشگاه پرسپوليس بگويد پول نداريم اما با اين شرايط دو ماه ديگر به تو پول مي‌دهيم و تکليف من را روشن کنند. بالاخره مسئله پرسپوليس و عجمان نيز موضوع کوچکي نيست که ما آن را دست کم بگيريم. من هشت ماه از پرسپوليس فقط صد ميليون تومان گرفتم و اکثر پولم را بابت اجاره‌خانه‌ام داده‌ام آن هم به خاطر قول مسئولان قبلي. از دربي تا الان نمي‌دانم چه مدت گذشته اما يک ريال نگرفتم و خدا مي‌داند همه خورد و خوراکم و مشکلات مسکنم از جيبم حل مي‌شود. باز هم مي‌گويم هيچ جايي بهتر از پرسپوليس و شاگردي دايي براي من عزيزتر نيست.

خلعتبري در مورد بازي ملي تيم ملي کشورمان مقابل آرژانتين نيز، گفت: همه ديدند بچه‌ها بسيار خوب و منطقي بازي کردند و بايد به همه آنها تبريک بگويم. شما دنبال بحث حضور من يا نبودنم نباشيد. واقعا حيف شد که به آرژانتين باختيم. خيلي خوب و فوق العاده مقابل بزرگترين تيم جهان بازي کرديم ارزش اين بازي بالاتر از اين حرف‌هاست و واقعا من از همه بچه‌ها مثل مردم ايران سپاسگزارم.

محمدرضا خلعتبري تصريح کرد: اگر الان در تيم ملي نيستم نظر کي‌روش است اما الان براي من نام ايران مهم‌تر از خلعتبري است. بازيکنان 90 دقيقه مقابل آرژانتين جنگيدند و متأسفانه دقيقه 90 آن اتفاق تلخ افتاد. من کارشناس داوري نيستم اما پنالتي صددرصدي روي دژاگه را نگرفتند. صد درصد پاي دژاگه را مدافع حريف زد اما در کل بدشانس بوديم. ضربه سر دژاگه يا قوچان‌نژاد و اين همه فرصت متأسفانه به گل تبديل نشد. کاسياس بهترين دروازه‌بان جهان روي يک ضربه سر آن طور تسليم شد اما ضربه سر به مراتب بهتر دژاگه به گل تبديل نشد ولي به همه بچه‌ها تبريک مي‌گويم و اميدوارم که در بازي بعدي هم موفق باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩٣, ٠٨:۵۴

   

پر مبحث ترین ها