سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هوادارای از تیم ملی والیبال تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست/تصویر

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٣, ١٢:۴٩    نسخه چاپی    
سامانه عضویت و فروش بلیط الکترونیکی فدراسیون والیبال به علت تکمیل شدن ظرفیت ثبت‌نام کارت هوشمند، تا اطلاع ثانوی مسدود شده و امکان خرید کارت هوشمند عضویت وجود ندارد.
خانواده بزرگ ورزش: فقط تب فوتبال نیست که داغ است، جام جهانی 2014 برزیل هم نتوانسته مسابقات لیگ جهانی والیبال را کمرنگ کند. هربار تیم والیبال ایران به مصاف حریفی می رود در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی جای سوزن انداختن نیست. هواداران والیبال تمام قد پای تیمشان ایستاده اند.

به دلیل تقاضلی بالا برای بلیط مسابقات والیبال سایت فدراسیون والیبال در بخش فروش بلیط الکترونیکی امکانی را در اختیار کاربران قرار داده بود تا در این سامانه عضو و از مزایای کارت عضویت بهره مند شوند در عین حال جز جامعه هوادران والیبال هم باشند.

افرادی که کارت عضویت فدراسیون والیبال را دریافت می کردند مزایایی چون خرید بلیط مسابقات والیبال با تخفیف ۲٠ درصدی، خرید الکترونکی بلیط مسابقات لیگ جهانی و سایر مسابقات در سایر شهرهای ایران و هواداری از فدارسیون والیبال نصیبشان می شد.

امروز سوم تیرماه است و مسابقه اول ایران و لهستان جمعه ششم تیر ماه برگزار می شود. اما سامانه عضویت و فروش بلیط الکترونیکی فدراسیون والیبال به علت تکمیل شدن ظرفیت ثبت‌نام کارت هوشمند، تا اطلاع ثانوی مسدود شده و امکان خرید کارت هوشمند عضویت وجود ندارد.سایت این اخطار را می دهد!

بلیط های بازی والیبال در کسری از ثانیه به فروش می رود؛ درست! ورزشگاه پر از جمعیت این را نشان می دهد. اما اگر واقعا به علت متقاضی زیاد برای خرید بلیط، تمام بلیط ها فروخته شده بود، چرا امکان ثبت نام برای کارت عضویت و هواداری تیم والیبال هم مسدود شده؟

نکته جالب تر اینکه در همین بخش نوشته شده حضور بانوان برای تماشای مسابقات والیبال در ورزشگاه و ثبت نام کارت و خرید بلیط از طریق سامانه هم تا اطلاع ثانوی ممنوع است. انگار قبلا امکان پذیر بود که حالا دیگر نیست!
هوادارای از تیم ملی والیبال تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست/تصویر
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٣, ١٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها