سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لهستان حریف بلندقامتان ایرانی نشد/گام مهم برای صعود

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٣, ١٠:٠٣    نسخه چاپی    
ست چهارم اما با بازگشت تیم لهستان به جریان بازی همراه بود. آنها سعی کردند در همان آغاز کار امتیازهای مهمی را از ایران کسب کنند اما ملی پوشان کشورمان که حالا با روحیه تر عمل می کردند این آروز را ناکام گذاشتند.
دیدار اول تیم ملی ایران و لهستان از هفته ششم لیگ جهانی والیبال با نتیجه 3 بر 1 به سود ملی پوشان کشورمان خاتمه یافت.

به گزارش سرویس ورزشی فرارو، ست اول دو تیم رقابتی پایاپای داشتند. فاصله یک امتیازی در تمامی لحظات این ست حفظ شده بود اما در نهایت این تمی والیبال لهستان بود که موفق شد با نتیجه 23-25 ست اول را به نام خود کند.

ست دوم اما بازیکنان ملی پوش کشورمان چهره ای متفاوت از تیم ایران را به نمایش گذاشتند. سرویس های قائمی در این ست خیلی زود فاصله امتیازی ما را با لهستان زیاد کرد و در نهایت این ست با 9 امتیاز اختلاف به نام ایران ثبت شد و والیبالیست های کشورمان موفق شدند با نتیجه 16-25 در این ست پیروز شوند.

نکته ویژه در ست سوم دفاع روی تور ایران بود که با هماهنگی ملی پوشان کشورمان، امتیازهای مهمی را به سود والیبال کشورمان افزود. در این ست لهستانی ها آشفته به نظر می رسیدند و در نهایت نتوانستند به بازی برگشته و رقابت را برای ایران سخت کنند تا در نهایت این تیم ملی کشورمان باشد که با نتیجه11-25 پیروز این ست باشد. نتیجه حیرت انگیز این ست، علاوه بر ضعف تیم لهستان نشان دهنده سیر تکاملی والیبالیست های کشورمان بود که در هر بازی قابل مشاهده است.

ست چهارم اما با بازگشت تیم لهستان به جریان بازی همراه بود. آنها سعی کردند در همان آغاز کار امتیازهای مهمی را از ایران کسب کنند اما ملی پوشان کشورمان که حالا با روحیه تر عمل می کردند این آروز را ناکام گذاشتند. چهره های برتر این ست در تیم ایران، محمودی، غلامی و کاپیتان تیم ملی یعنی سعید معروف بودند که در دو فاز دفاع روی تور و کسب امتیاز درحشان عمل کردند. با این حال فاصله گرفتن در امتیاز از لهستانی که به جریان بازی برگشته بود سخت می نمود. در نهایت این اتفاق رخ داد و تیم ایران در میانه جریان بازی از لهستان فاصله گرفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 19-25 این ست را به پایان برساند تا در مجموع با نتیجه 1-3 پیروز دیدار اول از هفته ششم لیگ جهانی والیبال باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٣, ١٠:٠٣

   

پر مبحث ترین ها