سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نکونام در لیست استقلال نیست/مذاکره استقلال با 4 ملی‌پوش

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩٣, ١٨:٣٨    نسخه چاپی    
در حالی که برخی گمانه‌زنی‌ها خبر از حضور دوباره جواد نکونام در استقلال را می‌دهد، باشگاه استقلال هیچ پیشنهادی به این بازیکن نداده و مذاکره‌ای با این بازیکن تاکنون انجام نشده است.
ملی‌پوشان استقلال از امروز مذاکراتشان را با باشگاه استقلال به صورت جدی آغاز کردند. در این میان خسرو حیدری خواهان فرصتی یک هفته‌ای شده است.

مذاکرات باشگاه استقلال با ملی‌پوشانش از امروز (یکشنبه) آغاز شد.
خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان و هاشم بیگ‌زاده مذاکرات اولیه خود را با باشگاه استقلال انجام دادند که در این میان حیدری خواهان فرصتی چند روزه شده تا استراحت کرده و سپس پیشنهاد را بررسی کند.

امیرحسین صادقی، دیگر ملی‌پوش استقلال امروز عصر اولین مرحله از مذاکراتش را با باشگاه استقلال انجام می‌دهد.
از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که مهرداد اولادی امروز با حضور در باشگاه استقلال و گفت‌وگویی چند دقیقه‌ای با امیر قلعه‌نویی رضایتنامه‌اش را از استقلال گرفته و فصل بعد در این تیم نخواهد بود. ضمن این که مجید غلام‌نژاد نیز دیگر بازیکن استقلال است که فصل آینده در این تیم نخواهد بود و مسئولان استقلال به او اعلام کرده‌اند که برای دریافت رضایتنامه‌اش به باشگاه مراجعه کند.

همچنین دروازه‌بان برزیلی مدنظر استقلال طی روزهای آینده به تهران خواهد آمد و آخرین مذاکراتش را با این تیم انجام می‌دهد.
به گزارش ایسنا، در حالی که برخی گمانه‌زنی‌ها خبر از حضور دوباره جواد نکونام در استقلال را می‌دهد، باشگاه استقلال هیچ پیشنهادی به این بازیکن نداده و مذاکره‌ای با این بازیکن تاکنون انجام نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩٣, ١٨:٣٨

   

پر مبحث ترین ها