سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزنه‌بردار تونسی یک روز پس از کسب مدال جهانی فوت کرد /تصویر

بروز شده : ٩-٠۴-١٣٩٣, ١١:٢٣    نسخه چاپی    
او قهرمان قاره آفریقا در سال 2014 و دارنده سه مدال برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان در کازان روسیه بود. مرگ او یک تراژدی برای همه شرکت کنندگان است
وزنه‌بردار تونسی که در مسابقات قهرمانی جوانان جهان بر روی سکو سوم دسته 62 کیلوگرم قرار گرفت، روز گذشته (یکشنبه) فوت کرد.

به گزارش ایسنا، اورتانی مروان، وزنه‌بردار 19 ساله اهل تونس در جریان مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان 2014 که دو روز پیش به پایان رسید، توانست سه مدال برنز دسته 62 کیلوگرم را کسب کند، اما این وزنه‌بردار روز گذشته فوت کرد.
وزنه‌بردار تونسی یک روز پس از کسب مدال جهانی فوت کرد /تصویر


سایت فدراسیون جهانی وزنه‌برداری درباره این اتفاق نوشت: فدراسیون جهانی وزنه‌برداری و فدراسیون وزنه‌برداری تونس در غم از دست دادن اورتانی ماروان 19 ساله که روز گذشته در تونس درگذشت، سوگوار است. اورتانی ماروان ورزشکار با استعدادی بود که با جدیت در دسته 62 کیلوگرم رقابت می‌کرد.

او قهرمان قاره آفریقا در سال 2014 و دارنده سه مدال برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان در کازان روسیه بود. مرگ او یک تراژدی برای همه شرکت کنندگان است.

خانواده وزنه‌برداری یک ورزشکار برجسته خود را از دست داد. همدردی و اظهار تاسف ما به خانواده اورتانی ماروان و فدراسیون وزنه‌برداری تونس می‌رود.

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی هیچ چیزی در مورد علت مرگ این ورزشکار ننوشته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۴-١٣٩٣, ١١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها