سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صعود دشوار آرژانتین به جمع هشت تیم پایانی

در آخرین دیدار این مرحله امشب بلژیک به مصاف آمریکا می رود که برنده این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی به دیدار آرژانتین خواهد رفت.
تیم ملی فوتبال آرژانتین با تک گل دقیقه 118 آنخل دی ماریا برابر سوییس به برتری یک بر صفر رسید و به جمع هشت تیم پایانی جام جهانی 2014 پیوست.

این دیدار از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام جهانی 2014 در ورزشگاه شهر سائوپائولو و با قضاوت «یوناس اریکسون» از سوئد برگزار و در پایان به برتری یک بر صفر آلبی سلسته انجامید.
این دیدار با وجود تلاش بازیکنان دو تیم در 90 دقیقه گلی دربرنداشت تا کار به وقت های اضافه کشیده شد.

درحالی که بازیکنان دو تیم خود را برای ضربات پنالتی آماده می کردند در دقیقه 118 یک لحظه غفلت مدافعان سوییس توپ را به لیونل مسی رساند تا این بازیکن با پاس زیبای خود دی ماریا را صاحب توپ کند و هافبک آلبی سلسته نیز با ضربه ای دیدنی دروازه سوییس را گشود.
در دقبقه 120 ژمائیلی هافک سوییس توپ را به دیرک دروازه کوبید تا مسی و یارانش با خوش اقبالی راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.

در آخرین دیدار این مرحله امشب بلژیک به مصاف آمریکا می رود که برنده این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی به دیدار آرژانتین خواهد رفت.
به گزارش ایرنا، پیش از این نیز تیم های برزیل، کلمبیا، هلند، کاستاریکا، آلمان و فرانسه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها