سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برزیل حریف آلمان در نیمه نهایی/ نیمار از جام خداحافظی کرد

تلاش های شاگردان خوزه پکرمن در ادامه بازی برای به تساوی کشاندن بازی سودی نداشت و در نهایت برزیل به عنوان دومین تیم صعود خود به جمع 4 تیم پایانی رقابتها را قطعی کرد.
تیم ملی فوتبال برزیل بامداد شنبه در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتالزا موفق شد در مرحله یک چهام نهایی رقابتهای جام جهانی با کسب پیروزی 2 بر یک مقابل تیم ملی فوتبال کلمبیا جواز صعود به جمع 4 تیم پایانی رقابتها را کسب کند و حریف آلمان شود.

به گزارش مهر، در این دیدار ابتدا تیاگو سیلوا مدافع و کاپیتان پیش تاخته برزیل در دقیقه 7 تیم میزبان را یک بر صفر پیش انداخت. نیمه نخست با برتری یک بر صفر شاگردان لوئیس فلیپه اسکولاری به پایان رسید اما در نیمه دوم و در دقیقه 69 بود که داوید لوئیس دیگر مدافع تیم ملی برزیل با یک ضربه ایستگاهی از راه دور به زیبایی دروازه کلمبیا را باز کرد تا برزیل دو بر صفر پیش بیفتد و کمی خیالش راحت تر شود.
برزیل حریف آلمان در نیمه نهایی/ نیمار از جام خداحافظی کرد


در ادامه بازی و در دقیقه 80 داور یک ضربه پنالتی به سود کلمبیا اعلام کرد که جیمز رودریگز در دقیقه 80 آن را به گل تبدیل کرد و اختلاف را برای کلمبیا به حداقل رساند. تلاش های شاگردان خوزه پکرمن در ادامه بازی برای به تساوی کشاندن بازی سودی نداشت و در نهایت برزیل به عنوان دومین تیم صعود خود به جمع 4 تیم پایانی رقابتها را قطعی کرد.

به این ترتیب برزیل از ساعت 00:30 بامداد چهارشنبه در یکی از دیدارهای نیمه نهایی جام جهانی در ورزشگاه بلوهوریزنته به مصاف تیم ملی فوتبال آلمان خواهد رفت.
همچنین مهاجم تیم ملی برزیل پس از خروج از زمین در دقیقه 87 به دلیل مصدومیت شدید به بیمارستان منتقل شد. براساس آخرین اخبار ، مصدومیت نیمار از ناحیه کمر موجب شد تا این بازیکن برزیلی تا پایان جام جهانی نتواند تیمش را همراهی کند.
برزیل حریف آلمان در نیمه نهایی/ نیمار از جام خداحافظی کرد

برزیل حریف آلمان در نیمه نهایی/ نیمار از جام خداحافظی کرد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:۵٢

   

پر مبحث ترین ها