سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش مسی به شایعات: به کشور کودک کش پول نمی دهم

بروز شده : ۵-٠۵-١٣٩٣, ١٠:٢٩    نسخه چاپی    
از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.
ستاره آرژانتینی بارسلونا می‌گوید به اسراییل کمک مالی نکرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران چند روز پیش روزنامه‌های اسراییلی به نقل از یک روزنامه فرانسوی‌زبان مدعی شدند که لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین یک میلیون یورو به اسرائیل کمک کرده است، آن هم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس در حال حاضر در غزه جنایت جنگی به راه انداخته و و بسیاری را به شهادت رسانده است تا خوی شیطان صفتی خود را باردیگر نمایان کند.

این خبر در رسانه‌های مختلف بازتاب داشت و باعث شد تا بسیاری از مسلمانان از ستاره آرژانتینی آبی-اناریها دلخور شوند، به ویژه اینکه مسی چهره‌ای محبوب در جهان اسلام به شمار می‌آید و طرفداران زیادی در کشورهای عربی و اسلامی دارد.

با این حال لیونل مسی خبری را که روزنامه LeCompetiteur منتشر کرد کذب خواند. او گفت: اسرائیل ثروتمند است و من ترجیح می دهم که پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.

رونامه کلارین آرژانتین هم به نقل از مسی نوشت: من پدر هستم و احساس پدرانه را به خوبی درک می‌کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می‌کشد همدردی کنم.
telegram 19dey.com
sober    5 مرداد 1393 13:52
قابل توجه اونهایی که به راحتی گول شایعات رو خوردند و به یک انسان تهمت زدند . برخی روزه هم بودند و تهمت زدند . مگر تهمت زدن فقط به مسلمانان گناه است ؟
  • +2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۵-١٣٩٣, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها