سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اشکان دژآگه به العربی پیوست

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩٣, ١٣:٠۴    نسخه چاپی    
باشگاه انتقال اشکان دژاگه به فولام به ازای مبلغی نامعلوم را تایید می‌کند. این بازیکن ایرانی، در طی دو سال بازی در جنوب غرب لندن، در 49 بازی به میدان رفت و 6 گل برای تیم به ثمر رساند.
بازیکن ایرانی فولام به تیم العربی قطر پیوست.

اشکان دژاگه بازیکن ایرانی فصل قبل فولام به تیم العربی قطر پیوست.
سایت باشگاه فولام با تایید خبر انتقال این بازیکن ایرانی به لیگ قطر نوشت: باشگاه انتقال اشکان دژاگه به فولام به ازای مبلغی نامعلوم را تایید می‌کند. این بازیکن ایرانی، در طی دو سال بازی در جنوب غرب لندن، در 49 بازی به میدان رفت و 6 گل برای تیم به ثمر رساند. اشکان در دیدارهای حساس فصل قبل عملکرد فوق العاده‌ای را از خود بر جای گذاشت. تمام اعضا و طرفداران باشگاه فولام، از اشکان دژاگه به خاطر تلاش‌هایش در طول حضور در این تیم، تشکر می کنند.

فلیکس ماگات سرمربی آلمانی فولام نیز درباره رفتن این بازیکن به قطر گفت: با اشکان صحبت کردم. ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین تصمیم برای اشکان و باشگاه، ترک فولام است. او در طول دوران بازی‌اش در اینجا، نمایش‌های خوبی را از خود بروز داد و گل‌های خاطره انگیزی را به ثمر رساند. اگرچه راهمان از هم جدا شد. ما وظیفه داریم با بازیکنانی کار کنیم که با باشگاه قرارداد دارند و برای یک هدف می‌جنگند. برای اشکان در العربی، آرزوی موفقیت دارم.

به گزاش ایسنا، روزنامه مترو اعلام کرده بود رقم دژاگه برای رفتن به قطر 5 میلیون پوند بوده است و این بازیکن ایرانی سالیانه 4 میلیون پوند نیز دستمزد دریافت می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩٣, ١٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها