سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهدوی کیا: علی کریمی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران است

تصمیم وی شخصی است و باید به او احترام بگذاریم، اما کریمی دوست داشت با پیراهن تیم محبوبش خداحافظی کند که این امر میسر نشد.
مهدی مهدوی کیا تصریح کرد: جای علی کریمی در لیگ فوتبال ایران خالی است و به طور حتم جایگزینی برای او نخواهیم داشت.
کاپیتان سال های گذشته تیم ملی فوتبال ایران، گفت: علی کریمی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال کشور است که جایگزینی نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا، مهدی مهدوی کیا در حاشیه مراسم انتخاب برترین های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در جمع خبرنگاران تصریح کرد: جای علی کریمی در لیگ فوتبال ایران خالی است و به طور حتم جایگزینی برای او نخواهیم داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که یکی از پسران علی کریمی بتواند جای پدر را در فوتبال ایران پر کند.

مهدوی کیا در مورد شیوه خداحافظی این بازیکن گفت: تصمیم وی شخصی است و باید به او احترام بگذاریم، اما کریمی دوست داشت با پیراهن تیم محبوبش خداحافظی کند که این امر میسر نشد.

وی در خصوص مراسم انتخاب برترین های لیگ برتر فوتبال ایران عنوان کرد: این مراسم در تمامی لیگ های دنیا مرسوم بوده و همه سال برگزار می شود.

مهدوی کیا در پاسخ به سوال ایرنا که آیا از شما برای این انتخابات نظرخواهی شده است، گفت: از من نظر خواهی نشد اما به طور حتم کارشناسان رای داده اند. این انتخاب ها به فوتبال ایران کمک می کند و به طور حتم انگیزه بازیکنان افزایش یافته و جذابیت لیگ را بالا می برد.
telegram 19dey.com
فوتبالدوست    12 مرداد 1393 13:39
چرا اينقد روي خداحافظي با بيراهن پرسپوليس حساسيت نشون ميدين اگه دوس داشت با پيراهن پرسپوليس خداحافظي كنه اين فصل رو بدون هيچ چشم داشت مالي بازي ميكرد خب هيچي نميگرف ميومد تو تيم ولي همه ميدونيم كه فصل اخرو رو هر اسطوره اي تو تيم خودش با پول زياد ميخواد خدا حافظي كنه من خودم عشق علي كريمي هستم ولي ديگه بايد قبول كنيم علي كريمي هم دوره ي جادوگريش تموم شده بود و ديگه جودويي نميتونس بكنه مثل علي دايي كه بهترين گل زن جهان بود ولي تو جام جهاني ۲۰۰۶ كاري نتونس بكنه راستي اينم بگم علي دايي بهترين بازيكن تاريخ فوتبال اسياست از نظر من موفق باشه ايشاالله
  • -1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۵-١٣٩٣, ١٢:۴٧

   

پر مبحث ترین ها