سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیاسی: با این نتایج دایی را هم عوض می کنم /مدیرعامل پایین تر از هیات مدیره است

تحمل من زیاد نیست و نمی‌توانم زیاد تحمل کنم و اگر این نتایج ضعیف ادامه پیدا کند، تغییرات در جهت اصلاح تیم حتما ایجاد می‌شود.
/
با این نتایج دایی را عوض می کنم با این نتایج دایی را عوض می کنم

من علیرغم میل باطنی‌ام به پرسپولیس آمدم و هیچ تمایلی برای حضور در این باشگاه نداشتم، اما شرایطی به وجود آمد و به من تکلیف کردند که به پرسپولیس بیایم.

خبرگزاری پارس فوتبال- اوضاع در باشگاه پرسپولیس بدجوری به هم ریخته است. بعد از دو نتیجه ضعیف این تیم در شروع لیگ و در ادامه محرومیت طولانی صادقیان، امروز رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مصاحبه ای تند وجود اختلاف بین مدیرعامل و هیات مدیره را تلویحا تایید کرده و اعلام کرده که دایی هم جایگاه محکمی در پرسچولیس ندارد. گفتگوی سیاسی را بخوانید:هواداران پرسپولیس امروز در تمرین تیم علیه شما شعار داده‌اند. در این رابطه چه نظری دارید؟

دستشان درد نکند، علیه من شعار داده‌اند و نظرشان محترم است، اما اینکه می‌گویند من در جهت تخریب پرسپولیس مصاحبه می‌کنم، بستگی به درک طرف مقابل دارد. بالاترین بخش باشگاه هیات‌مدیره است و مگر می‌شود هیات مدیره علیه خودش مصاحبه کند و خودش را تخریب کند؟ این مسائل درست می‌شود. اصلاً ناراحت نیستم چون هر کسی حق اظهارنظر دارد و نمی‌توام حق‌شان را از آنها بگیریم. خیلی هم تشکر می‌کنم و اگر موارد ناراحتی‌شان را بگویند، بیشتر هم تشکر می‌کنم. دوست دارم بگویند چرا ناراحتند و موضوع را جز به جز به من بگویند.به نظر می‌رسد به خاطر درگیری‌هایی که با رحیمی دارید، ناراحت هستید؟

من چه درگیری با رحیمی دارم؟ ما نیازی به درگیری نداریم. مدیرعامل زیر مجموعه هیات مدیره و پایین‌تر است، مگر مدیرعامل تو روی هیات‌مدیره ایستاده؟ ما درگیر نمی‌شویم و اگر نتوانیم با هم کار کنیم، یا مدیرعامل می‌رود و یا ما می‌رویم. اختلاف‌نظر همیشه بوده و الان هم هست، اما آن اختلافی که می‌گویند، وجود ندارد. اینهایی که شعار می‌دهند، می‌خواهند مانع کار من شوند؟ آنهایی که هزینه‌های آنچنانی می‌کنند باعث می‌شوند علیه پرسپولیس یا من شعار داده شود. اینها از کسی پول می‌گیرند و شعار می‌دهند و ریشه آنها را می‌خشکانم. چرا صحبت‌های من را علیه پرسپولیس و علیه یک‌سری خاص می‌دانند و اینگونه منتقل می‌کنند که پرسپولیس را تخریب می‌کنم.از عملکرد علی دایی تا اینجای کار راضی هستید؟

با 2 تا بازی نمی‌شود قضاوت کرد. از بازی پرسپولیس راضی نیستم، کما اینکه با آن شرایط زمین و گرمای شدید اهواز و وضع نامناسب روحی بازیکنان نباید توقع زیادی هم داشت. البته من صلاحیت قضاوت در مورد عملکرد فنی تیم و کار علی دایی را ندارم و افراد متخصص در موردش صحبت می‌کنند، اما من از نتیجه و عملکرد اخلاقی تیمم به هیچ‌وجه راضی نیستم و احساس شرمندگی می‌کنم.نتایج ضعیف پرسپولیس راتا چه زمانی تحمل می کنید؟

تحمل من زیاد نیست و نمی‌توانم زیاد تحمل کنم و اگر این نتایج ضعیف ادامه پیدا کند، تغییرات در جهت اصلاح تیم حتما ایجاد می‌شود.یعنی جایگاه علی دایی در پرسپولیس محکم نیست؟

جایگاه هیچ‌ کسی محکم نیست و هیچ کسی در باشگاه پرسپولیس جایگاه محکمی ندارد. همه ما در پرسپولیس جمع شده‌ایم نتیجه بگیریم و اگر نتیجه نگیریم تغییرات ایجاد می‌شود.پس دایی جایگاه محکمی ندارد؟

هیچ کسی ندارد، حتی علی دایی...خود شما چطور؟

من علیرغم میل باطنی‌ام به پرسپولیس آمدم و هیچ تمایلی برای حضور در این باشگاه نداشتم، اما شرایطی به وجود آمد و به من تکلیف کردند که به پرسپولیس بیایم.الان هم دیر نشده و می‌توانید استعفا دهید؟

الان نمی‌توانم استعفا بدهم. اول یا آخر کار می‌شود استعفا داد اما الان نمی‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۵-١٣٩٣, ١۶:۴٣

   

پر مبحث ترین ها