سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خادم: 6 ماه قبل مردم دايي را مي‌خواستند

دايي قرارداد رسمي و کتبي دارد. نبايد اين قرارداد شفاف را تکذيب کرد که نتيجه‌اش به حذف دايي منجر شود. مردم انتظار دارند دايي و قلعه‌نوعي را حفظ کنيم. 6 ماه قبل را ببينيد نه الان را که دايي 2 باخت دارد!
نمي‌توانيم اسپانسري را که 10ميليارد هزينه کرده کنار بگذاريم
نماينده تام‌الاختيار وزير ورزش در واگذاري سرخابي‌ها به بخش خصوصي ديروز يک نشست خبري در وزارت ورزش برگزار کرد و در خصوص امکان کمک سرمايه‌گذاران به اين دو باشگاه گفت: بايد سيستم درست باشد و از اين افراد به صورت جدي نه در حد حرف و شعار حمايت شود.

ما قصد نداريم افرادي که قصد حمايت دارند را بايکوت کنيم اما برخي از اين افراد بودند که مي‌گفتند بايد نصف به علاوه يک نفر از اعضاي هيأت مديره داشته باشيم و مديرعامل را انتخاب کنيم ضمن اينکه حالا ما نمي‌توانيم اسپانسري که 10 ميليارد هزينه کرده را کنار بگذاريم. اميررضا خادم درخصوص تعلل در عقد قرارداد کي‌روش گفت: حوزه من فوتبال نيست و اصلا نمي‌دانم کي‌روش کجاست و چه کار مي‌کند! تا حالا در تمام صحبت‌هايم يک کلمه با وزير در مورد کي‌روش حرف نزده‌ام.

معاون پارلماني وزارت ورزش درباره قرارداد علي دايي گفت: دايي قرارداد رسمي و کتبي دارد. نبايد اين قرارداد شفاف را تکذيب کرد که نتيجه‌اش به حذف دايي منجر شود. مردم انتظار دارند دايي و قلعه‌نوعي را حفظ کنيم. 6 ماه قبل را ببينيد نه الان را که دايي 2 باخت دارد! خادم با ابراز نارضايتي از انعکاس مناظره‌اش با دادکان گفت: اين برخوردها باعث مي‌شود کسي که در آينده جاي من مي‌نشيند با احتياط رفتار کند.

شرايط فوتبال ايران بين بد و بدتر است و شرايط خوبي نداريم. اگر سال‌هاي گذشته از اهالي فوتبال درست استفاده مي‌کردند چنين اتفاقاتي نمي‌افتاد و مدت‌هاست که سر گاو در کوزه است و مي‌خواهد خفه شود! حالا ما گذاشته‌ايم تنفس کند. حالا اگر هرکس مي‌گويد دادکان بايد جاي من مي‌آمد بگويد، ما در اين 6 ماه گذشته چه کار مي‌کرديم که نکرديم؟ در مجموع بدترين شغل در وزاتخانه معاونت پارلماني است چون دو سر ضرر است. خادم در اين نشست خبري به 28 سئوال نمايندگان مجلس نيز اشاره کرد و توضيح داد: تاکنون 22 سئوال پس گرفته شد و براي 6 سئوال هم در حال رايزني هستيم تا پس گرفته شود.


وي در خاتمه در مورد پرونده حقوقي ورزشگاه تختي گفت: بنياد مستضعفان به 50 هکتار اين ورزشگاه حکم قطعي گرفته بود که واحد حقوقي وزارت ورزش توانست اين حکم را متوقف کند.
منبع: نود
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۵-١٣٩٣, ١٠:١٢

   

پر مبحث ترین ها