سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صدای پای حسین فرکی می‌آید/کروش امشب از ایران می‌رود؟

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٣٧    نسخه چاپی    
با خروج كروش از ايران و با توجه به فرصت كم باقي‌مانده تا جام ملت‌هاي آسيا، حسين فركي مربي تيم ‌ملي خواهد شد. او اگر در جام ملت‌هاي آسيا موفق شود، طبيعتاً در مسير صعود به جام‌جهاني‌ هم همراه ما خواهد بود،
- وقتی وزیر می‌گوید کروش بهترین مربی خارجی نیست، یعنی اینکه خیلی موافق حضور این مربی در رأس کادرفنی تیم‌ملی نیست.

علی بنی شیخ الاسلامی:هم علي كفاشيان اين را خوب فهميده كه بندهاي جديدي به قرارداد كروش اضافه كرده و هم كروش كه با امضاي قرارداد جديد، مخالفت كرده است.

او به فدراسيون فوتبال تا امروز مهلت داده كه بندهاي قرارداد وي را اصلاح كنند در غير اين صورت براي هميشه از ايران مي‌رود و شايد در آينده فقط به عنوان توريست برگردد!

علي كفاشيان هم بي‌ميل نيست كه سياست‌هاي وزارت ورزش و جوانان را پياده كند چون مي‌داند اگر با اين سياست‌ها مخالفت كند، چه بسا با چالش جدي در مديريت فوتبال و همچنين تأمين منابع مالي براي اداره فوتبال مواجه شود. علي كفاشيان پيش از اين با به خدمت‌‌گيري علي دايي و همچنين بركناري او نشان داد كه تابع مديران بالادستي است!

با خروج كروش از ايران و با توجه به فرصت كم باقي‌مانده تا جام ملت‌هاي آسيا، حسين فركي مربي تيم ‌ملي خواهد شد. او اگر در جام ملت‌هاي آسيا موفق شود، طبيعتاً در مسير صعود به جام‌جهاني‌ هم همراه ما خواهد بود، در غير اين صورت مربي خارجي بعد از جام ملت‌هاي آسيا جايگزين خواهد شد. سياستي كه قرار بود عيناً بعد از جام ‌جهاني‌ پياده شود اما بازي خوب تيم‌ملي در ديدار با آرژانتين و حمايت افكار عمومي و رسانه‌ها از كروش راه جديدي را جلوي روي فدراسيون فوتبال قرار داد كه اين راه، تمديد قرارداد كروش بود.

وقتي وزير در صبح روز تمديد قرارداد كروش مي‌گويد او بهترين مربي خارجي نيست، نشان مي‌دهد كه كروش بايد برود و ديگر از دست علي كفاشيان هم كاري برنمي‌‌آيد.

چالش‌هاي جدي بين علي كفاشيان و كروش هيچ‌گاه رسانه‌اي نشد اما همه آنهايي كه در برزيل در اردو و كنار تيم‌ملي بودند، خوب مي‌دانند چه اختلافي بين طرفين در مورد پاداش نقدي به ملي‌پوشان به وجود آمد. البته با رفتن كروش از تيم ‌ملي علي كفاشيان خطاب به مردم خواهد گفت من تلاش خود را براي تمديد قرارداد كروش انجام دادم اما او به پيشنهادهاي ما براي ادامه حضور در تهران مخالفت كرد اما كروش مي‌گويد اين روزها از سمت فدراسيون فوتبال در حال بازي خوردن است.

اين داستان امشب تمام مي‌شود؛ يا با تمديد قرارداد كروش يا با رفتن او از تهران كه دومي محتمل‌تر است
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٣٧

   

پر مبحث ترین ها