سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکست سنگين شياطين سرخ در جام اتحاديه انگليس

منچستر تحقير شد/فان خال: پشيمان نيستم

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ١١:۴٣    نسخه چاپی    
فان خال در نشست خبری بعد از بازی در حالیکه با لحن تندی صحبت میکرد گفت که هیچ پشیمانی برای ترکیب بازی دیشب ندارد و تصمیمش برای به میدان فرستادن بازیکنان جوانتر و ذخیره درست بوده است.
جام اتحاديه فوتبال انگلستان با انجام ديدارهايي آغاز شد که در آن تيم فوتبال منچستر يونايتد متحمل شکست سنگين مقابل ميلتون کينز دونز شد.

جام اتحادیه فوتبال انگلستان با انجام دیدارهایی آغاز شد که بدون شک دیدار میلتون و منچستر یونایتد از حساسیت و جذابیت بیشتری برای علاقمندان به فوتبال برخوردار بود.

منچستریونایتد که در این بازی بعنوان تیم مهمان به میدان میرفت با دو دبل از ویل گرگ و بنیک آفوئه که از آرسنال بصورت قرضی به ام کی دانز آمده است متحمل باخت تحقیرآمیز 4-0 شد تا همچنان سرمربی هلندی این تیم در سومین بازی رسمی خود بدون برد بماند. با این حال فان خال در نشست خبری بعد از بازی در حالیکه با لحن تندی صحبت میکرد گفت که هیچ پشیمانی برای ترکیب بازی دیشب ندارد و تصمیمش برای به میدان فرستادن بازیکنان جوانتر و ذخیره درست بوده است.

او به اسکای اسپورت گفت:اصلا پشیمان نیستم. باید مشکلات را تحلیل کرد و شیوه های بازی را تغییر داد.ما این کار را کردیم.وقتی شما گلهای تیم حریف را ببینید متوجه میشوید که این گلها فقط از روی اشتباهات جاگیری ما بوه است.ما نباید این اشتباهات را انجام دهیم. خیلی سخت بود برای ما نتیجه ی 2-0 را در نیمه ی اول برگردانیم. نیمه ی دوم ما شانس های زیادی را بدست آوردیم ولی موفق به گلزنی نشدیم.

او همچنین گفت:طرفداران باید به فلسفه ی ما باور داشته باشند. ما داریم تیمی را میسازیم که یک شبه تکمیل نمیشود.من امیدوارم هواداران به تیم و فلسفه ی آن باور داشته باشند و بدانند اجرایی کردن آن زمان میبرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ١١:۴٣

   

پر مبحث ترین ها