سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رونالدو:با مسی مشکلی ندارم/بازیکنان فوتبال مدرن

بروز شده : ۶-٠۶-١٣٩٣, ١٨:١٩    نسخه چاپی    
من هم به چنین قیاس‌هایی عادت دارم و نه‌تنها از زمان ملحق شدنم به رئال‌مادرید بلکه از زمان حضورم در منچستریونایتد هم این موضوعات مطرح بود.
رونالدو:با مسی مشکلی ندارم
سوپراستار خط حمله رئال‌مادرید مقایسه‌اش با لیونل مسی را امری عادی دانست و عنوان کرد رابطه خوبی با مهاجم بارسا دارد.
در سال‌های اخیر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکنان فوتبال مدرن یاد شده است. این 2 ستاره که در 6 سال گذشته جایزه بهترین بازیکن جهان را بین خود تقسیم کرده‌اند گاهی اوقات ناخودآگاه با یکدیگر مقایسه می‌شوند.

به نقل از تسنیم کریستیانو رونالدو در گفت‌و‌گو با روزنامه اسپانیایی «مارکا» گفت: این اصلاً صحت ندارد که من با مسی رابطه بدی دارم. ما همکار هستیم و رابطه حرفه‌ای هم بین ما برقرار است. البته در خارج از زمین مسابقه با لیونل آن رابطه‌ای که با برخی بازیکنان دیگر دارم، ندارم. او سعی می‌کند تا بهترین عملکردش را برای بارسلونا و تیم ملی آرژانتین انجام دهد و من هم سعی در انجام چنین کاری دارم. البته رقابتی بین ما وجود دارد و هر کدام از ما سعی می‌کنیم تا بهترین نمایش را برای تیم‌های خودمان داشته باشیم.

وی افزود: رقابت جزیی از زندگی‌ام به شمار می‌رود و این کاملاً طبیعی است که انسان‌ها با یکدیگر مقایسه شوند. این مقایسه در رقابت‌های فرمول یک هم دیده می‌شود و شاهد مقایسه تیم‌های فراری و مرسدس با یکدیگر هستیم. من هم به چنین قیاس‌هایی عادت دارم و نه‌تنها از زمان ملحق شدنم به رئال‌مادرید بلکه از زمان حضورم در منچستریونایتد هم این موضوعات مطرح بود.

ستاره پرتغالی سفیدپوشان مادریدی تصریح کرد: امیدوارم که هم مسی و هم من بتوانیم به این بحث‌ها که در خصوص مقایسه ما مطرح می‌شود، لبخند بزنیم. فوتبال یک بازی و یک سرگرمی است که هر دوی ما آن را دوست داریم. باید نگاه مثبتی به این رقابت داشته باشیم چون چیز خوبی است. فوتبال ورزش زیبایی است که همه هواداران از تماشای آن لذت می‌برند.

رونالدو در فصل 15-2014 تا کنون در 4 بازی رسمی که در رقابت‌های مختلف برای رئال به میدان رفته 3 گل به ثمر رسانده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۶-١٣٩٣, ١٨:١٩

   

پر مبحث ترین ها