سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

الشحانیه: با پولادی قرارداد نمی بندیم

بروز شده : ۶-٠۶-١٣٩٣, ١٨:۵۵    نسخه چاپی    
.مسوولان الشحانیه هم اعلام کرده اند از آنجایی که او بازیکن آزاد نیست و قرارداد دارد نمی تواند به فیفا شکایت کند چون فیفا مطلع است که این بازیکن با تیم دیگری قرارداد داشته و در همان زمان با تیم دیگری توافق کرده است.
مورد مهرداد پولادی و پرسپولیس همچنان پیچیده و مبهم باقی مانده و معلوم نیست تصمیم این بازیکن و باشگاه پرسپولیس چیست و در نهایت چه اتفاقاتی خواهد افتاد.
با این حال مهرداد پولادی که دو سه روزی در تهرن و کرج به سر می برد دوباره به قطر برگشته تا پیگیر کارهای پیوستنش به تیم الشحانیه باشد.
از طرفی وکیل این بازیکن به باشگاه قطری اعلام کرده نامه ای از فیفا خواهد گرفت و برای این باشگاه ارسال می کند تا ثابت شود پولادی بازیکن آزاد است و می تواند بعد از پایان مهلت نقل و انتقالات و البته نقض نامه فدراسیون فوتبال ایران با آنها قرارداد ببندد.
در عین حال مهرداد پولادی توافقنامه امضا شده با باشگاه قطری را در اختیار دارد و به قطری ها گفته اگر با او قرارداد نبندند به فیفا شکایت خواهد کرد.مسوولان الشحانیه هم اعلام کرده اند از آنجایی که او بازیکن آزاد نیست و قرارداد دارد نمی تواند به فیفا شکایت کند چون فیفا مطلع است که این بازیکن با تیم دیگری قرارداد داشته و در همان زمان با تیم دیگری توافق کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۶-١٣٩٣, ١٨:۵۵

   

پر مبحث ترین ها