سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بروید «کی‌روش» را بیاورید!

بروز شده : ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢٠:۵٠    نسخه چاپی    
لذا به مصلحت نیست در آستانه جام ملت ها، فعالیت های این رشته تحت الشعاع بحث هایی قرار گیرد که اساسا باید در فدراسیون و با درایت مدیران فدراسیون حل و فصل شود.
وزارت ورزش و جوانان امیدوار است فدراسیون فوتبال همین امروز برای بازگرداندن کارلوس کی روش به ایران و عقد قرارداد با او اقدام کند.

به گزارش فرارو، مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در گفت و گویی، ضمن اعلام این موضوع ‌گفت: متاسفانه در روزهای گذشته چنین وانمود شده که وزارتخانه مخالف ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی فوتبال است و بر مبنای این گمانه زنی، تحلیل های نادرستی شکل گرفته است که لازم می دانم مواضع وزارتخانه در این باره را شفاف اعلام کنم.

ناظمی با اشاره به استقلال فدراسیون ها در تصمیم گیری هایی از جنس انتخاب مربیان ملی، افزود: وزارت ورزش و جوانان هیچ گاه قصد ورود و دخالت در ماجرای کارلوس کی روش را نداشته است. حرفی هم اگر زده شده، صرفا نظر مشورتی و البته به احترام رسانه هایی بوده که گاهی پرسش هایی را مطرح کرده اند. با همه این احوال ما امیدواریم فدراسیون فوتبال مذاکره با آقای کی روش را با هدف توافق درباره تمدید قرارداد ایشان ادامه دهد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان که با پایگاه این وزارتخانه گفتگو می‌کرد، ابراز امیدواری کرد که فدراسیون فوتبال با تصمیم گیری های درست، نشاط و امید را به فوتبال ایران بازگرداند.

وی افزود: واقعیت این است که فوتبال به عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی کشور همیشه می تواند نقش کلیدی در بالا بردن روحیه جوانان داشته باشد، لذا به مصلحت نیست در آستانه جام ملت ها، فعالیت های این رشته تحت الشعاع بحث هایی قرار گیرد که اساسا باید در فدراسیون و با درایت مدیران فدراسیون حل و فصل شود.

ناظمی در بخش دیگر این گفت‌ و گو تاکید کرد: تا جایی که ما اطلاع داریم و با استناد به حرف های خود آقای کفاشیان، مذاکرات فدراسیون با ‌آقای کی روش به دلیل برخی جزئیات تاکنون به نتیجه نرسیده است. وزارت ورزش و جوانان امیدوار است فدراسیون فوتبال این مذاکرات را به سرعت به نتیجه برساند، البته با تاکید بر تفاهم و توافق با آقای کی روش و حفظ منافع کلی فوتبال.

گفتنی روز گذشته کی روش بدون امضای توافقنامه ایران را ترک کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها