سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی دایی: شایداگر محمد نوری بیرون نمی‌آمد بازی را می‌بردیم

اصلاً نمی‌توانیم این بازی را با دیدار ایران و عربستان مقایسه کنیم. ما امروز خیلی موقعیت داشتیم. مقایسه شما به هیچ عنوان درست نیست. من به تیمم اعتقاد دارم. پرسپولیس چند سال بود که چنین نمایشی را انجام نداده بود.
به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: امروز نهایت بی‌رحمی در فوتبال بود. دیداری نبود که ما آن را ببازیم. پرسپولیس بهترین بازی سال‌های اخیرش را انجام داد اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. تراکتور سه، چهار موقعیت بیشتر نداشت و توانست سه گل بزند.

او ادامه داد: موقعیت‌های بسیار زیادی داشتیم اما این ذات فوتبال است که وقتی گل نزنی گل می‌خوری. ما آنقدر موقعیت‌هایمان را از دست دادیم که به خودمان گل زدیم. امروز همه کار در زمین انجام دادیم. به تیر دروازه زدیم، سه تک‌به‌تک داشتیم، سر زدیم، پاس عمقی دادیم اما روز ما نبود و حریف ما حتی استحقاق مساوی را هم نداشت البته من به تراکتورسازی تبریک می‌گویم.

دایی در پاسخ به این سؤال که پس از این نتیجه چه صحبتی با هواداران تیم خود دارید گفت: هوادار همیشه از این تیم برد می‌خواهد و حق دارد. متأسفانه در این فصل به هیچ‌عنوان نتوانسته بودیم تیم شایسته‌ای برای آن‌ها باشیم و در همین بازی که نمایش خوبی داشتیم با بدشانسی باختیم. مطمئناً حمایت آن‌ها ما را از این شرایط خارج می‌کند اما ما امروز از نظر فوتبالی همه کار کردیم. راجع به داوری هم زیاد نمی‌خواهم صحبت کنم در بازی‌های قبل هم همه دیدند که بعضی گل‌های حریفان اشتباه بود. ما باید در همان نیمه اول کار را تمام می‌کردیم و حتی قبل از گل به خودی هم فرصت داشتیم که فاصله را بیشتر کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری که این بازی را با شکست دو بر یک ایران به عربستان در ورزشگاه آزادی مقایسه کرد گفت: اصلاً نمی‌توانیم این بازی را با دیدار ایران و عربستان مقایسه کنیم. ما امروز خیلی موقعیت داشتیم. مقایسه شما به هیچ عنوان درست نیست. من به تیمم اعتقاد دارم. پرسپولیس چند سال بود که چنین نمایشی را انجام نداده بود.

دایی درباره اینکه چرا تعداد مصدومان پرسپولیس زیاد هستند، گفت: مصدومیت در فوتبال طبیعی است. متأسفانه ما شرایط لازم برای تمرین کردن را نداریم. زمین تمرین ما مناسب نیست و چاله‌های زیادی دارد. چند بازیکن ما در این زمین مصدوم شده‌اند ضمن اینکه زندگی بازیکنان خارج از فوتبال خیلی مهم است. اینکه درست بخوابیم و تغذیه مناسبی داشته باشیم خیلی مهم است اما ما روی این مسائل کنترلی نداریم. باید زندگی بیرونی خودمان را هم درست کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره علت تعویض محمد نوری گفت: متأسفانه نوری نتوانست در نیمه دوم آنچه از او خواسته بودیم را انجام دهد. محمد کاپیتان و بزرگتر تیم است و از او خیلی انتظار داریم. البته ما بعد از خروج نوری از زمین هم موقعیت‌های زیادی داشتیم اما نمی‌توانم بگویم تعویض نوری کاملاً درست بود یا نه شاید هم اگر او بیرون نمی‌آمد بازی را می‌بردیم اما بعد از این تعویض عالیشاه با دروازه‌بان حریف تک‌به تک شد و اگر آن توپ گل می‌شد تعویض ما هم می‌شد بهترین تعویض دنیا.

دایی درباره اینکه در دو بازی گذشته روی برخی سکوها علی کریمی تشویق شده است گفت: این مسائل به هیچ عنوان به ما فشار نمی‌آورد. تماشاگران آزادند که هر کسی را می‌خواهند تشویق کنند. این مسائل تاثیری روی کار ما ندارد.

او در پایان در پاسخ به این سؤال که مسائل مدیریتی پرسپولیس در هفته گذشته چقدر در این نتیجه تاثیرگذار بود گفت: هیچ تاثیری نداشت چرا که ما امروز خیلی خوب بازی کردیم. متأسفانه در باشگاه یک سری اتفاقات افتاده اما هیات مدیره و مدیریت باشگاه در تلاش هستند برخی مسائل آن طور که انتظار می‌رفت انجام نشده اما همه تلاش می‌کنند تا مشکلات برطرف شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۶-١٣٩٣, ١۴:٢٧

   

پر مبحث ترین ها