سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیانیه باشگاه پیکان در مورد محکومیت رحمتی

مهدی رحمتی در هیچ کدام از مصاحبه‌های خود پس از جدایی از استقلال، کوچک‌ترین تهمت و اتهامی به هیچ فردی وارد نکرد. او در مقابل پرسش‌های مطرح شده فقط پاسخ هایی را به صورت کلی‌ و بدون اشاره مستقیم یا غیر مستقیم به هیچ فردی بیان کرد. با این حال جای تعجب بسیار دارد که از سوی کمیته اخلاق چنین حکمی صادر می شود.
باشگاه پیکان تهران در واکنش به حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مورد سیدمهدی رحمتی بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایسنا،‌ باشگاه پیکان در بیانیه خود آورده است: «کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در حکمی سیدمهدی رحمتی را به توبیخ کتبی‌ و درج در پرونده محکوم کرد. این حکم در حالی‌ از سوی کمیته اخلاق صادر شد که این کمیته پیش از این به جنجال‌های بسیاری که با مصاحبه‌های افراد مختلف و سرشناس فوتبال ایران ایجاد شده بود، هیچ عکس العملی نشان نداد. به همین دلیل ارایه توضیحات و مطرح کردن پرسش هایی در همین خصوص ضروری است:

۱- کمیته محترم اخلاق و جناب آقای محمدزاده بر اساس کدام سند و مدرک اقدام به محکوم کردن مهدی رحمتی کرده است؟ مصاحبه‌های مکتوب و تلویزیونی رحمتی در پیوست همین بیانیه موجود است و آقای محمد زاده اعلام کنند کدام جمله رحمتی، مصداق توهین و افترا بوده که باعث محکومیت او شده است؟

۲- مهدی رحمتی در هیچ کدام از مصاحبه‌های خود پس از جدایی از استقلال، کوچک‌ترین تهمت و اتهامی به هیچ فردی وارد نکرد. او در مقابل پرسش‌های مطرح شده فقط پاسخ هایی را به صورت کلی‌ و بدون اشاره مستقیم یا غیر مستقیم به هیچ فردی بیان کرد. با این حال جای تعجب بسیار دارد که از سوی کمیته اخلاق چنین حکمی صادر می شود.

۳- سوالی که پیش می‌آید، این است که آیا رفت و آمد‌های جناب آقای محسن بزرگی‌، معاونت محترم حقوقی باشگاه استقلال به فدراسیون و کمیته اخلاق، تأثیری در صدور این حکم داشته یا خیر که امیدواریم این گونه نبوده و کمیته محترم اخلاق، همواره آرای خود را همان گونه که انتظار می‌رود، بر اساس مدارک مستند و محکمه پسند، و بر پایه انصاف و عدالت صادر کند.

۴- از جناب آقای محمدزاده به عنوان مسول محترم کمیته اخلاق تقاضا داریم دلیل صدور این حکم خود درباره مهدی رحمتی، دروازه‌بان پیکان را با صراحت و شفافیت اعلام کرده و از آن ابهام زدایی کند، چرا که محکوم شدن یک فرد بدون وجود مدرک محکمه پسند سوال برانگیز است.

۵- مصاحبه‌هایی که مهدی رحمتی پس از جدایی از استقلال انجام داده، در ادامه همین بیانیه در اختیار اهالی فوتبال و مردم قرار می‌گیرد تا افکار عمومی‌ در مورد آن قضاوت کرده و بگویند کدام جمله و کلمه مهدی رحمتی، استحقاق محکومیت دارد؟ ضمن این که منتظر پاسخ آقای محمد زاده نیز هستیم.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۶-١٣٩٣, ١٩:٣٩

   

پر مبحث ترین ها