سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روبین کازان مشتری جدید هافبک ملی پوش ایران

این باشگاه روسی که در چند فصل اخیر علیرضا حقیقی و سردار آزمون دو ملی پوش ایرانی را به خدمت گرفته این بار حاج صفی را نشانه رفته است.
حاج صفی که گفته می شود به دلیل برخی موانع اداری نتوانسته با فولام قرارداد ببندد هنوز چند پیشنهاد اروپایی دارد که گویا یکی از آنها از باشگاه روبین کازان روسیه است.

احسان حاج صفی هافبک ملی پوش سپاهان اگر چه دست خالی از اروپا به ایران برگشت و نتوانست با باشگاه فولام انگلیس قرارداد ببندد اما شاید او چند ماه دیگر لژیونر شود! حاج صفی که گفته می شود به دلیل برخی موانع اداری نتوانسته با فولام قرارداد ببندد هنوز چند پیشنهاد اروپایی دارد که گویا یکی از آنها از باشگاه روبین کازان روسیه است.

این باشگاه روسی که در چند فصل اخیر علیرضا حقیقی و سردار آزمون دو ملی پوش ایرانی را به خدمت گرفته این بار حاج صفی را نشانه رفته است. البته باشگاه روبین کازان هنوز پیشنهاد رسمی به باشگاه سپاهان نداده است اما آنها به احتمال زیاد در نیم فصل مذاکرات جدی و رسمی را با سپاهانی ها برای به خدمت گرفتن حاج صفی انجام می دهند و هیچ بعید نیست زمستان هافبک سپاهان دوباره با آزمون بازیکن سابق این تیم و مهاجم فعلی روبین کازان همبازی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها