سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعلام رای بازیکن دوپینگی فوتبال تا چند روز آینده

طبق آیین نامه جدید، کمیته انضباطی پس از بررسی و تحقیق از سوی کمیته پزشکی و در اختیار گذاشتن گزارش‌های کامل، رای بازیکن دوپینگی را صادر خواهد کرد. پس از پیگیری‌هایی که صورت گرفت، همچنین بررسی نتیجه تحقیقات کمیته پزشکی فکر می‌کنم طی چند روز آینده رای بازیکن متخلف را صادر کنیم.
رئیس کمیته انضباطی ضمن رضایت از برگزاری رقابتهای لیگ برتر گفت: در بعضی از بازیها به دلیل حساسیت برخی حواشی رخ می دهد که این امر طبیعی است.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره برگزاری دیدارهای لیگ گفت: خوشبختانه هر هفته که مسابقات لیگ برتر برگزار می‌شود، شاهد انجام مسابقات به بهترین نحو هستیم و حواشی بسیار اندک آن هم در برخی از بازی‌ها به دلیل حساسیتی که وجود دارد، رخ می‌دهد. امروز کلیه گزارش‌هایی که از سوی مسئولان برگزار کننده مسابقات در اختیارمان قرار گرفته است، موارد را بررسی و نتیجه نهایی را درباره تخلفاتی که رخ داده اعلام می‌کنیم.

وی درباره اعلام رای بازیکن دوپینگی گفت: طبق آیین نامه جدید، کمیته انضباطی پس از بررسی و تحقیق از سوی کمیته پزشکی و در اختیار گذاشتن گزارش‌های کامل، رای بازیکن دوپینگی را صادر خواهد کرد. پس از پیگیری‌هایی که صورت گرفت، همچنین بررسی نتیجه تحقیقات کمیته پزشکی فکر می‌کنم طی چند روز آینده رای بازیکن متخلف را صادر کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۶-١٣٩٣, ١٣:١٨

   

پر مبحث ترین ها