سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شوک اثری نداشت / پرسپولیس برابر قعرنشین لیگ برتر متوقف شد

این دیدار باشوک تغییرات مدیریتی وکادر فنی تیم پرسپولیس آغاز شد و بازیکنان این تیم در ابتدای بازی بر روی شوت غافلگیر کننده چراغی از قعرنشین لیگ برتر عقب افتادند.
تیم پرسپولیس تهران جمعه شب با حمید درخشان سرمربی جدید خود، مقابل قعرنشین لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران متوقف شد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار که روز جمعه در حضور بیش از پنج هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، تیم پرسپولیس به نتیجه تساوی یک بر یک مقابل نفت مسجد سلیمان رضایت داد.

کیومرث چراغی در دقیقه 4 روی یک شوت سنگین از جناح راست دروازه نیلسون سنگربان تیم پرسپولیس را باز کرد و هادی نوروزی در دقیقه 56 بر روی یک ضربه ایستگاهی بازی را به تساوی کشاند.

این دیدار باشوک تغییرات مدیریتی وکادر فنی تیم پرسپولیس آغاز شد و بازیکنان این تیم در ابتدای بازی بر روی شوت غافلگیر کننده چراغی از قعرنشین لیگ برتر عقب افتادند.

سرخ پوشان بعدازگل زودهنگام خودحملات پراکنده ای راروی دروازه نفت مسجد سلیمان طراحی کردنداماامیدعالیشاه،محمدعباس زاده ومحسن بنگر نتوانستند ازفرصت های خود به خوبی استفاده کنند و در نهایت با شکست راهی رختکن شدند.

حمیددرخشان سرمربی جدید تیم پرسپولیس در اواسط نیمه دوم هادی نوروزی و احمد نور الهی را وارد میدان کرد تابرقدرت خط حمله سرخ پوشان افزوده شود که نوروزی یک دقیقه بعد بر روی یک ضربه ایستگاهی بازی را به تساوی کشاند.

حملات سرخ پوشان در نیمه دوم از کناره ها ادامه یافت اما مدافعان بلند قامت حریف اجازه خودنمایی را به پرسپولیسی ها ندادند تا این تیم مقابل قعرنشین لیگ برتر متوقف شود.

در نیمه دوم بازیکنان نفت مسجد سلیمان چشم به ضد حملات سرعتی داشتند اما میلاد سلیمان فلاح نتوانست از موقعیت های خود استفاده کند تا این تیم بدون پیروزی در انتهای جدول رده بندی باقی بماند.

درحالیکه رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هدف از تغییرات روزهای گذشته در کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه را واردکردن شوک به تیم عنوان کرده بود، به نظر می رسد این شوک نیز اثری نداشته و پرپسولیس همچنان باید روزهای پرتلاطمی را سپری کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۶-١٣٩٣, ١١:٣٧

   

پر مبحث ترین ها