سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باخت ایران برابر لهستان/ صعود تیم ملی به اما و اگر کشیده شد

هم اکنون لهستان، آمریکا و ایران به ترتیب 14، 13 و 12 امتیازی هستند و در روز پایانی لهستان به مصاف فرانسه می رود، ایران با صربستان روبرو می شود و آمریکا نیز به مصاف آرژانتین خواهد رفت.
تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل لهستان شکست خورد و یک امتیاز گرفت.

ملی پوشان والیبال ایران در سومین دیدار خود در مرحله دوم مسابقات جهانی به مصاف میزبان رفتند.
لهستان که از امتیاز میزبانی بهره می گرفت در حضور پرشور تماشاگران خود امیدوار به کسب پیروزی و قطعی کردن صعود خود بود اما به سختی از سد ایران گذشت.

ملی پوشان ایران در دو ست اول عملکرد ضعیفی داشتند با حساب 25-17، 25-16 بازی را واگذار کردند اما در ست سوم ورق برگشت و با اینکه میزبان بازی را بهتر شروع کرد شاگردان کواچ در اواخر ست به بازی برگشتند و 26-24 پیروز شدند تا امیدها برای کسب امتیاز زنده شود.
شاگردان کواچ که روحیه گرفته بودند ست چهارم را برتر از حریف آغاز کردند و تا پایان نیز برتری خود را حفظ کرده و 25-19 پیروز شدند تا همه چیز به ست پایانی کشیده شود.

در ست پایانی اما در حالی که ایران پیش بود، اشتباهات ملی پوشان در امتیازهای پایانی باعث شد لهستان با برتری 16 -14 پیروز میدان لقب بگیرد و ایران نیز تنها به یک امتیاز بسنده کند.
پیش از این فرانسه با برتری برابر صربستان صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد. آمریکا نیز برابر استرالیا سه بر صفر پیروز شد تا با 13 امتیاز شانس صعود داشته باشد.

به گزارش نامه نیوز، هم اکنون لهستان، آمریکا و ایران به ترتیب 14، 13 و 12 امتیازی هستند و در روز پایانی لهستان به مصاف فرانسه می رود، ایران با صربستان روبرو می شود و آمریکا نیز به مصاف آرژانتین خواهد رفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۶-١٣٩٣, ٠٢:١٢

   

پر مبحث ترین ها