سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهداد سلیمی یک بار دیگر رکورد بازی های آسیایی را شکست

بروز شده : ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٧:٠٧    نسخه چاپی    
وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ یک بار دیگر رکورد بازی های آسیایی را شکست. بهداد سلیمی در رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی 2014 و در رقابت‌های فوق سنگین پس از قطعی کردن مدال طلا و شکستن رکورد بازی‌های آسیایی، یک بار دیگر رکورد دوضرب و مجموع بازی های آسیایی را با 255 کیلوگرم شکست.


:وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ یک بار دیگر رکورد بازی های آسیایی را شکست. بهداد سلیمی در رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ و در رقابت‌های فوق سنگین پس از قطعی کردن مدال طلا و شکستن رکورد بازی‌های آسیایی، یک بار دیگر رکورد دوضرب و مجموع بازی های آسیایی را با ۲۵۵ کیلوگرم شکست.

بهداد سلیمی بعد از کسب طلای بازی های آسیایی گفت:«امیدوارم این مدال به مردم چشبیده باشد.تا به حال به این رکورد نرسیده بودم.رکورد من قبلا در مجموع ۴۶۴ بود تا به حال ۲۵۵ را هم نزده بودم خوشحالم.» نکته مهم درباره مدال های بهداد همیشه این بوده که او همواره با اولین وزنه ای که بالای سر می برد مدال را کسب کرده و دیگر وزنه های او حمله به رکوردها بوده اند!او درباره انصراف از حرکت سوم هم گفت:«من ۴۵ روز دیگر باید بروم مسابقات جهانی.وزنه سنگین زدن ریسکش بالاست.باید آمادگی خودم را حفظ کنم. برای همین بود که تصمیم گرفتم به سمت حرکت سوم نروم.من از خانواده ام تشکر می کنم و دست تک تک مردم را می بوسم. »
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٧:٠٧

   

پر مبحث ترین ها