سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حدادی طلای خود را به دکتر روحانی تقدیم کرد

بروز شده : ٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:١٧    نسخه چاپی    
هیچ کاری از دست ما بر نمی‌آید جز خوشحال کردن مردم. از وقتی آقای روحانی رئیس جمهور شده مردم خوشحال ترند و این خیلی مهم است.
مرد طلایی پرتاب دیسک ایران در بازی‌های آسیایی مدالش را به رئیس جمهور تقدیم کرد.

احسان حدادی بعد از ایستادن بر سکوی نخست پرتاب وزنه بازی‌های آسیایی اینچئون اظهار داشت: من این مدال را به رئیس جمهور تقدیم می‌کنم، به کسی که باعث خوشحالی مردم شده و خوشحالم که دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد تغییرات در آینده است.

وی افزود: هیچ کاری از دست ما بر نمی‌آید جز خوشحال کردن مردم. از وقتی آقای روحانی رئیس جمهور شده مردم خوشحال ترند و این خیلی مهم است.

او ادامه داد: گودرزی وزیر ورزش و هاشمی به من لطف دارند. من سال قبل گفته بودم نمی‌خواهم برای ایران پرتاب کنم. در دوره قبل به قدری مرا اذیت کردند که من این حرف را زدم اما الان حوشحال که با پرچم ایران در اینچئون دور افتخار زدم. شرایط مسابقه سنگین بود و محمد صمیمی نتوانست بهتر از این پرتاب کند. متاسفانه دیسک محمد را گرفتند و قبول نکردند او با دیسک خودش پرتاب کند. این باعث شد خوب نیندازد. ان‌شاءالله در مسابقه‌های بعدی محمد موفق شود.

حدادی خاطرنشان کرد: پرتاب‌های خودم هم بد نبود ولی امسال کلا سال خوبی نبود. از ابتدای سال مریض بودم اما خدا را شکر توانستم مدال بگیرم و نتیجه چند ماهی که دور از خانواده بودم رابگیرم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:١٧

   

پر مبحث ترین ها