سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جواد نکونام مربی جدید تیم ملی فوتبال

هدف ما این است که از بازیکنان قبلی تیم ملی که جوان هم هستند در کنار کی روش استفاده کنیم تا بتوانند چیزهای زیادی یاد بگیرند. به همین خاطر کریمی و مجیدی و نکونام در کادر فنی قرار خواهند گرفت.
رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه هدف فدراسیون فوتبال این است که مربیان جوانی را کنار کی روش قرار دهد گفت: بعد از جام ملت های آسیا جواد نکونام هم به کادر فنی تیم ملی اضافه خواهد شد.

به گزارش مهر، علی کفاشیان که امروز سه شنبه برای بازدید از نمایشگاه اسپانسر تیم ملی به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی رفته بود زمانی که محمود شهریاری در حال اجرای برنامه ای بود به روی سن رفت و در پاسخ به مجری این برنامه خبری را اعلام کرد که طی روزهای گذشته از سوی رسانه ها گمانه زنی شده بود.

کفاشیان در پاسخ به این درخواست شهریاری که از او خواست خبری را به مردم بدهد که تاکنون نشنیده اند گفت: بعد از جام ملت های آسیا جواد نکونام هم به جمع اعضای کادر فنی اضافه خواهد شد. هدف ما این است که از بازیکنان قبلی تیم ملی که جوان هم هستند در کنار کی روش استفاده کنیم تا بتوانند چیزهای زیادی یاد بگیرند. به همین خاطر کریمی و مجیدی و نکونام در کادر فنی قرار خواهند گرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩٣, ١۵:٣٩

   

پر مبحث ترین ها