سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان: کف دستم آیه قرآن نوشتم

او در بازی با سپاهان نوشته ای بر دستش داشت که شایعات درباره اعتقادش به دعانویسی را به همراه داشته. خودش اما می گوید آیه قرآن کف دستش نوشته و عادت دارد به کلام الله توسل کند:«من بچه مسلمانم و هیچ ایرادی ندارد که یک بچه مسلمان به قرآن توسل کند. من کف دستم آیه قران نوشته بودم.»

حمید درخشان می گوید اعتقادی به جادو و جادوگری ندارد و آنچه او در مسابقه انجام داده است ، نوشتن آیه قرآن کف دستش بوده است.

نوشته های کف دست حمید درخشان جنجالی شدند. او در بازی با سپاهان نوشته ای بر دستش داشت که شایعات درباره اعتقادش به دعانویسی را به همراه داشته. خودش اما می گوید آیه قرآن کف دستش نوشته و عادت دارد به کلام الله توسل کند:«من بچه مسلمانم و هیچ ایرادی ندارد که یک بچه مسلمان به قرآن توسل کند. من کف دستم آیه قران نوشته بودم.»

پیام نو، او البته به عنوان یک بچه مسلمان خوب می داند نوشتن قرآن کف دست ، شرایطی سخت برایش ایجاد می کند. او باید تمام طول مسابقه وضو داشته باشد و مراقب باشد تا دستش چیزی را لمس نکند که از باطل کننده های وضو باشد . کاری بس دشوار که حتما او به عنوان یک بچه مذهبی می تواند اجرایش کند که کلام خدا را کف دستش می نویسد و پا به زمین مسابقه می گذارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:١٩

   

پر مبحث ترین ها