سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چالش جدي فدراسيون فوتبال و صدا و سيما/حرف چه کسي به کرسي مي نشيند؟

توفيق کابلي در مصاحبه اي که با يکي از رسانه ها انجام داده گفته است که تنها به شرطي جلوي ورود دوربين هاي صدا و سيما را خواهد گرفت که از سوي وزارت ورزش و جوانان اين مساله به آنها اعلام شود.
مسئله حق پخش مسابقات ليگ برتر به يک چالش بسيار جدي بين فدراسيون فوتبال و صدا و سيما تبديل شده است.
حاشيه در فوتبال کم بود که حالا دعواي فدراسيون فوتبال با صدا و سيما نيز به حواشي متعدد فوتبال ايران اضافه شده است.متاسفانه ماسله اي که مي توانست به صورت خصوصي حل و فصل شود با مصاحبه کفاشيان عليه صدا و سيما به رسانه ها کشيده شده و همين موضوع دامنه اختلافات را بيشتر کرده است.

بعد از مصاحبه کفاشيان مبني بر اينکه در صورت عدم پرداخت حق پخش مسابقات ليگ برتر توسط صدا و سيما اجازه ورود دوربين هاي تلويزيوني را نخواهد داد جنجالي بر سر اين موضوع شکل گرفته است و هنوز مشخص نيست تا شروع مسابقات که چند روز بيشتر باقي نمانده است چه سرنوشتي در انتظار پخش مستقيم بازي ها خواهد بود.
در جديدترين اظهار نظر مدير مجموعه ورزشي آزادي اقدام به يک مصاحبه کرد که همين مصاحبه موضوع را پيچيده تر مي کند.

توفيق کابلي در مصاحبه اي که با يکي از رسانه ها انجام داده گفته است که تنها به شرطي جلوي ورود دوربين هاي صدا و سيما را خواهد گرفت که از سوي وزارت ورزش و جوانان اين مساله به آنها اعلام شود.
مدير مجموعه ورزشي آزادي تاکيد کرده است که سازمان ليگ برتر نمي تواند به آنها در مورد اين مساله دستور دهد!
کفاشيان قدم در يک راه بدون بازگشت گذاشته است و يا بايد با صدا و سيما توافق کند يا اينکه از تصميم خود عقب نشيني کند که همين موضوع مي تواند يک نمره منفي بزرگ ديگر به کارنامه رياست وي در فدراسيون فوتبال اضافه کند.

فدراسيون فوتبال و صدا و سيما مدتهاي زيادي است بر سر مبلغ حق پخش اختلاف نظر دارند به طوري که فدراسيون فوتبال مي خواهد درتنظيم قرارداد جديد 160 ميليارد از صدا و سيما بگيرد ولي صدا و سيما تنها حاضر به پرداخت يک ششم اين مبلغ است که اين هم مورد قبول فدراسيون فوتبال نيست و همين موضوع دامنه اختلافات را شديدتر کرده است و متاسفانه هيچکدام از طرفين نيز از خواسته خود عقب نشيني نمي کنند.
صدا و سيما و فدراسيون فوتبال در اين مدت جلسات و نشست هاي زيادي با هم داشته اند که متاسفانه هيچ توافقي صورت نگرفته است و در آخرين نشست نيز کفاشيان بسيار شاکي شد و گفت که ديگر در هيچ نشستي شرکت نخواهد کرد چرا که نماينده رسانه ملي از خود اختياري براي بالا بردن مبلغ قرارداد ندارد!البته معاون امور مالي صدا و سيما نيز جواب کفاشيان را به شدت داد و وي را بي معرفت خطاب کرد!

حالا با اينهمه اختلاف نظر قرار است در دو سه روز باقي مانده تا شروع مجدد رقابت هاي ليگ برتر چه اتفاقي بيفتد مشخص نيست و به نظر هم نمي رسد در اين دو سه روز توافقي حاصل شود.
به نظر بايد منتظر شروع مجدد رقابت ها باشيم تا ببينيم علي کفاشيان چقدر مي تواند بر روي حرف خود پافشاري کرده و جلوي ورود دوربين هاي صدا و سيما را بگيرد.البته در صورت رقم خوردن چنين اتفاقي و عدم پخش بازي ها مطمئناً رسانه ملي مورد اعتراض بسياري از فوتبالدوستان قرار خواهد گرفت.
به گزارش آريا، اميدواريم اين مساله ختم به خير شود و يک حاشيه از حاشيه هاي فراوان فوتبال ما کم شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٣١

   

پر مبحث ترین ها