سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرسپوليس-سايپا بدون حضور دوربين هاي تلويزيوني!

البته مهمترين حاشيه آغازين هفته دوازدهم ليگ برتر پرسپوليس نيست بلکه مسئله راه ندادن دوربين هاي صدا و سيما به ورزشگاهها است که به شدت از سوي فدراسيون فوتبال دنبال مي شود و مسئولان فدراسيون فوتبال عزم خود را براي راه ندادن دوربين ها به ورزشگاهها جزم کرده اند.
هفته دوازدهم رقابت هاي ليگ برتر جام خليج فارس از فردا با برگزاري ديدارهايي در تهران و شهرستان ها پيگيري خواهد شد.

در آغاز هفته دوازدهم ليگ برتر تيم صباي قم که هفته گذشته با شکست از شهرداري اردبيل از جام حذفي حذف شد در قم به ديدار تيم گسترش فولاد تبريز خواهد رفت.تيم استقلال خوزستان نيز در اهواز به مصاف نفت مسجد سليمان خواهد رفت و تيم پرسپوليس نيز در حساس ترين بازي فردا به ديدار تيم سايپا خواهد رفت.

تيم پرسپوليس بعد از چند هفته پرحاشيه بايد فردا مقابل سايپا صف آرايي کند و براي کم کردن حاشيه ها به برد در اين ديدار نياز حياتي دارد.شرايط حميد درخشان و پرسپوليس بسيار سخت است به خصوص که حتي تمرينان اين تيم در تعطيلات ليگ نيز با قدرت دنبال نشد و حاشيه هاي زيادي داشت.حالا حميد درخشان چه فکري براي عبور از بحران دارد در بازي فردا مشخص خواهد شد.آن چيزي که مشخص است در صورتي که پرسپوليس نتواند از سد سايپا عبور کند آن موقع صداي پاي ولاتکو کرانچار بيش از پيش شنيده خواهد شد و بايد گفت عمر مربيگري حميد درخشان تنها تا نيم فصل خواهد بود.البته احتمالا تغييرات در هيات مديره پرسپوليس نيز بيش از گذشته است و شايد در پايان نيم فصل شاهد تغييرات مهمي در پرسپوليس باشيم.

البته مهمترين حاشيه آغازين هفته دوازدهم ليگ برتر پرسپوليس نيست بلکه مسئله راه ندادن دوربين هاي صدا و سيما به ورزشگاهها است که به شدت از سوي فدراسيون فوتبال دنبال مي شود و مسئولان فدراسيون فوتبال عزم خود را براي راه ندادن دوربين ها به ورزشگاهها جزم کرده اند.
حتي فدراسيون فوتبال اجازه ورود دوربين هاي تلويزيوني به نشست خبري مربيان را نيز صادر نکرده است و از ورود دوربين هاي تلويزوني به نشست خبري مربيان که قرار است امروز برگزار شود جلوگيري کند.
در صورت رقم خوردن چنين اتفاقي بايد گفت اولين برا در تاريخ فوتبال ايران خواهد بود که فدراسيون فوتبال اجازه ورود دوربين هاي تلويزوني را نمي دهد و مطمئناً اين اتفاق با واکنش هاي زيادي از طرف مردم و مسئولان رو به رو خواهد شد.

به گزارش آريا، اينکه چند سال است صدا و سيما حاضر به پرداخت حق پخش تلويزوني به فدراسيون فوتبال نيست و مي خواهد با مبلغي کمتر حق پخش را بگيرد مطمئناً نمي تواند در فوتبال حرفه اي قابل قبول باشد و اميدوار هستيم بالاخره صدا و سيما در اين زمينه همکاري لازم را با فدراسيون فوتبال انجام دهد تا علاقمندان فوتبال از ديدن بازي هاي تيم هاي محبوب خود محروم نشوند.

تماشاي فوتبال يکي از تفريحات مهم جوانان در کشور است و در صورت اينکه بازي هاي ليگ از صدا و سيما پخش نشود صد در صد تبعات خوبي براي فوتبال کشور نخواهد داشت و مي تواند جنجال زيادي را ايجاد کند.
فدراسيون فوتبال 11 هفته صبر کرد تا شايد صدا و سيما بالاخره از موضوع خود کوتاه بيايد ولي اين اتفاق نيفتاد و حالا اينبار فدراسيون فوتبال مي خواهددر تلافي عدم همکاري صدا و سيما دوربين ها را به نشست خبري و ورزشگاهها راه ندهد.
بايد تا بازي هاي فردا صبر کنيم تا ببينيم آيا مسئولان فدراسيون فوتبال روي حرف خود خواهند ماند يا مثل سابق در دقيقه نود دوربين ها موفق به ورود به ورزشگاه خواهند شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:۵۴

   

پر مبحث ترین ها