سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جاسوس پرسپولیس پیدا شد

برخی از افراد اعتقاد داشتند جاسوسی در اردوی پرسپولیس کار برخی از بازیکنان است و برخی از شاگردان سابق علی دایی قصد دارند در کار حمید درخشان اختلال ایجاد کنند و اخبار را منتشر می کنند.
سرپرست باسابقه قرمزهای پایتخت جاسوس تیم را پیدا کرده و حالا دیگر دستش حداقل برای مسئولین تیم رو شده است.
برنا : بحث حضور جاسوس در اردوی پرسپولیس بدل به یکی از سوژه های داغ و پرحاشیه این روزهای سرخپوشان شده است. جاسوسی که اخبار محرمانه و درون خانوادگی تیم را به رسانه ها انتقال می دهد و به اندازه ای در این رابطه گسترده و سازمان یافته عمل می کند که حتی صدای بازیکنان تیم را هم درآورده و با اعتراض آنها روبرو شسده است.

درگیری در اردوی کیش، اختلاف در درون تیم، درگیری لفظی حمید سیاسی با پیام صادقیان و محمد خانزاده در هتل، شب زنده داری در اردو، تنها بعضی از اخبار ضد و نقیضی بود که از داخل اردوی پرسپولیس توسط آقای جاسوس به بیرون درز کرد و این تیم را درگیر حاشیه های جدیدی نمود.

آنچه نشان می داد که گسترده نفوذ و تحرکات آقای جاسوس در پرسپولیس تا کجاست و چه اندازه وسیع است. همین نکته سبب شد تا اولویت کادر فنی پرسپولیس یافتن این جاسوس و برخورد با او باشد.

برخی از افراد اعتقاد داشتند جاسوسی در اردوی پرسپولیس کار برخی از بازیکنان است و برخی از شاگردان سابق علی دایی قصد دارند در کار حمید درخشان اختلال ایجاد کنند و اخبار را منتشر می کنند.

در همین رابطه عده ای به دو سه بازیکن پرسپولیس که رابطه خوبی با سرمربی سابق داشتند، مشکوک شدند و معتقد بودند آنها این کار را می کنند و در همین زمینه امید عالیشاه و مهرداد کفشگری در مظان اتهام قرار گرفتند و همین سبب شد تا به شدت زیر ذره بین رسانه ها و حتی هم تیمی ها قرار بگیرند.

با این وجود بیگناهی این دو بازیکن خیلی زود ثابت شد. ظاهرا محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس جاسوس تیم را پیدا کرده و حالا دیگر دست او لااقل برای مسئولان تیم رو شده است.

این فرد مدیربرنامه های 2 نفر از بازیکنان پرسپولیس است. وی مثل خیلی از مدیربرنامه ها، پیش از این دستی هم در کار خبری داشته و دوستانی هم میان آنها داشت و با استفاده از همین ارتباطات قدیمی اخبار محرمانه و خانوادگی تیم را به رسانه ها انتقال می دهد.

خوردبین که پیش از این هم اعلام کرده بود آن قدر تجربه دارد که جاسوس را پیدا کند، کارش را به درستی انجام داده و حالا باید دید باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در خصوص این مدیربرنامه چه تصمیمی خواهد گرفت تا درس عبرتی برای دیگران بشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٧-١٣٩٣, ١٣:٢٨

   

پر مبحث ترین ها