سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برنامه 90 تعطيل مي شود؟

بروز شده : ١-٠٨-١٣٩٣, ٠١:٠٨    نسخه چاپی    
متاسفانه عدم پخش و تعطيلي برنامه اي نود فقط به عده اي اجازه خواهد داد تا در فوتبال هر کاري دوست دارند انجام دهند.برنامه اي مثل نود سالهاست که جلوي مافياي فوتبال ايستاده و با ريزبيني تمامي اتفاقات فوتبالي را زيرنظر داشته و جلوي بسياري از حاشيه هاي احتمالي را گرفته است.
با اجازه نيافتن ورود دوربين هاي صدا و سيما به ورزشگاهها مشخص نيست برنامه نود چگونه روي آنتن خواهد رفت!

به گزارش سرويس ورزشي آريا ، در برنامه اين هفته نود عادل فردوسي پور کوچکترين اشاره اي به مساله حق پخش و جدال صدا و سيما و فدراسيون فوتبال نکرد.حالا با عدم اجازه ورود دوربين ها به ورزشگاه مشخص نيست برنامه نود در هفته آينده چطوري بر روي آنتن خواهد رفت.وقتي فيلمي از بازي ها موجود نيست نود چگونه مي تواند عملکرد داوري و فني مسابقات را بررسي کند؟به نظر مي رسد اگر اين روند ادامه داشته باشد و صدا و سيما و فدراسيون فوتبال به توافق نرسند بايد منتظر تعطيلي پرطرفدارترين برنامه تلويزيوني ايران باشيم.

مردم هر هفته دوشنبه شب ها پاي برنامه نود مي نشينند تا حاشيه ها و اتفاقات مختلف فوتبال به خصوص ليگ برتر را ببينند حالا با عدم اجازه يافتن ورود دوربين ها به ورزشگاه ها احتمالاً بايد پاي ديدن عکس بازي ها بنشينند!

متاسفانه مسئله حق پخش تلويزيوني به يک معضل در فوتبال ايران تبديل شده است و به نظر نمي رسد شاهد حل سريع اين موضوع باشيم.
به نظر مي رسد علي کفاشيان که اين روزها زمزمه خداحافظي اش از فدراسيون فوتبال به گوش مي رسد مي خواهد در پايان دوران رياستش بر فدراسيون براي اولين بار با اقتدار رفتار کرده و مقتدرانه از فدراسيون خداحافظي کند!اگر کفاشيان هميشه رييس مقتدري بود مطمئناً اين اختلافات هرگز بين صدا و سيما و فدراسيون فوتبال اتفاق نمي افتاد و الان هواداران فوتبال مجبور نبودند به جاي پخش زنده مسابقات عکس ديدارها را ببينند!

مطمئناً عادل فردوسي پور از همين امروز به فکر برنامه هفته بعد هست.شايد عادل در برنامه هفته بعد بخواهد در مورد مسئله حق پخش ويژه برنامه اي را تهيه کرده و از مسئولان صدا و سيما و فدراسيون فوتبال به برنامه نود دعوت کند تا شايد راه حلي براي حل اين اختلافات پيدا شود.
متاسفانه اتفاقاتي مثل اين اتفاق نادر در فوتبال ايران جز ضربه به فوتبال سود ديگري ندارد و با اين لج و لج بازي ها هيچکس سودي نمي برد و فقط بايد اميدوار باشيم بالاخره صدا و سيما بر روي يک مبلغ معقول به فدراسيون فوتبال به توافق برسد.

فوتبال ايران به حد کافي مشکل دارد و در صورت ادامه اين روند در عدم پخش بازي ها فقط بايد شاهد افت بيش از پيش کيفيت بازي هاي ليگ باشيم.با راه نيافتن دوربين ها به ورزشگاه ديگر مردم حاشيه ها و اتفاقات فوتبالي را نمي بينند و بسياري از بازيکنان نيز با خيال راحت مي توانند هر رفتاري که دوست دارند انجام دهند و کسي نيست که تصوير آنها را ضبط يا لب خواني کند.
متاسفانه عدم پخش و تعطيلي برنامه اي نود فقط به عده اي اجازه خواهد داد تا در فوتبال هر کاري دوست دارند انجام دهند.برنامه اي مثل نود سالهاست که جلوي مافياي فوتبال ايستاده و با ريزبيني تمامي اتفاقات فوتبالي را زيرنظر داشته و جلوي بسياري از حاشيه هاي احتمالي را گرفته است.

فردوسي پور با خلاقيت و هوشي بالايي که دارد سالهاست که برنامه نود را به بهترين شکل ممکن اداره کرده و حاشيه هايي که به فوتبالمان ضربه زده را به تصوير کشيده و اجازه نداده تا برخي به فوتبال ضربه بزنند.
حالا با وقوع اين اتفاقات بايد منتظر باشيم و ببينيم پرطرفدارترين برنامه لويزيوني ايران با اين وضعيت تعطيل خواهد شد يا صدا و سيما و فدراسيون فوتبال به توافق مي رسند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٨-١٣٩٣, ٠١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها