سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فردوسي پور اينبار هم به کمک فوتبال مي آيد؟

بروز شده : ٢-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:۴۴    نسخه چاپی    
حتي شنيده مي شود خبرنگاران برنامه نود از طرق موبايل بازي ها را فيلمبرداري کرده اند که بايد چند روز صبر کنيم تا ببينيم اين موضوع چقدر صحت دارد و آيا با موبايل مي تواند بازي هايي به اين مهمي را پوشش داد!
سوژه روز فوتبال ايران عدم پخش تلويزيوني رقابت هاي ليگ برتر است.

اين روزها بحث هاي زيادي در رابطه با عدم پخش تلويزيوني ليگ برتر مطرح مي شود و هر کسي راهکارهايي ارائه مي دهد.عدم پخش بازي ها عليرغم ضررهايي که دارد مزيت هايي نيز دارد که البته اين مزيت ها متاسفانه به چشم نمي آيد.
مزيت مهمي که عدم پخش بازي ها مي تواند داشته باشد استقبال تماشاگران از بازي ها است.چون بسياري از علاقمندان به فوتبال نمي توانند بازي هاي تيم محبوبشان را از تلويزيون تماشا کنند و به اجبار مجبور به حضور در ورزشگاهها مي شوند.

البته همين استقلال زياد هم که بيشتر از طرف نوجوانان و جوانان انجام مي شود ضررهايي نيز دارد.يکي از اين ضررها جو بد ورزشگاههاست که متاسفانه فحشهاي رکيکي از طرف عده اي از تماشاگرنماها مطرح مي شود و اين مي تواند روي نوجوانان و جوانان تاثير منفي بگذارد.
بايد يک فکر اساسي براي رفع اين مشکل شود چون اين موضوع در صورت تداوم مي تواند در دنيا براي ما جو منفي راه بيندازد که به نفع فوتبال ما نيست.در هيچ کجاي دنيا ما چنين چيزي نديده ايم و اميدوار هستيم بالاخره صدا و سيما از حرف خود کوتاه آمده و حق فدراسيون فوتبال را به طور کامل پرداخت کند.

اينکه اين همه بازي مهم در ليگ برتر انجام شد و ميليون ها نفر نتوانستند بازي تيم هاي مورد علاقه خود را ببينند درد بزرگي براي فوتبال ماست.کار برنامه 90 و عادل فردوسي پور در هفته اي که مي آيد سخت است و بايد ديد عادل که هميشه با دست پر مي آيد اينبار مي خواهد در برنامه اش چه واکنشي به جدال صدا و سيما و فدراسيون فوتبال داشته باشد.
حتي شنيده مي شود خبرنگاران برنامه نود از طرق موبايل بازي ها را فيلمبرداري کرده اند که بايد چند روز صبر کنيم تا ببينيم اين موضوع چقدر صحت دارد و آيا با موبايل مي تواند بازي هايي به اين مهمي را پوشش داد!

عادل فردوسي پور و برنامه نود مي تواند کار بزرگي براي فوتبال ايران انجام دهد و تنها اميد فوتبالدوستان براي حل اين مشکل فردوسي پور و برنامه محبوبش است.مطمئناً عادل براي حل اين مشکل تلاشش را انجام خواهد داد و بر خلاف برنامه دوشنبه شبش که اشاره اي به اختلاف فدراسيون و صدا و سيما نکرد اينبار بايد منتظر صحبتهاي عادل در برنامه اش در مورد اين اختلافات باشيم.

بهتر است اختلافات فدراسيون و صدا و سيما در برنامه نود و با حضور نماينده دو طرف بررسي شده و مردم نيز خودشان در اين مورد قضاوت کنند که حق با چه کسي است.حضور نمايندگان صدا و سيما و فدراسيون فوتبال در اين برنامه محبوب مي تواندباعث روشنگري بيشتر شده و اختلافات را به حداقل رسانده و مردم بتوانند از هفته آينده بازي ها را به طور مستقيم از تلويزيون تماشا کنند.

به گزارش آريا، همانطور که فدراسيون فوتبال نياز اساسي به صدا و سيما براي پخش بازي ها دارد صدا و سيما نيز براي جذب بيننده نياز به پخش بازي ها دارد چون بر هيچکسي پوشيده نيست که فوتبال محبوبترين برنامه تلويزيوني هست و هيچ برنامه اي نمي تواند اينقدر مخاطب داشته باشد و بهتر است اين اختلاف براي هميشه حل شده و مردم لذت ديدن بازي هاي ليگ را از دست ندهند.حتي اگر از نظر کيفي بازي ها دلچسب نباشد ولي فوتبال نياز به ديده شدن دارد چون عدم ديده شدن بازي ها مرگ زودرس فوتبال ايران است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها