سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استیلی:از جذب بازیکنی مثل پیام‌ صادقیان به شدت استقبال می‌کنیم

گر مهاجمی مثل صادقیان قصد جدایی از پرسپولیس را داشته باشد چه تیمی از راه‌آهن بهتر که او را به طور قرضی به خدمت بگیرد.‌در واقع تیم ما خانه دوم پرسپولیسی‌ها است و خوشحال می‌شویم صادقیان به راه‌آهن بیاید.
- سرمربی راه‌آهن از علاقه خود برای جذب پیام صادقیان خبر داد.
حمید استیلی در خصوص پیشنهاد تیم راه‌آ‌‌هن برای جذب پیام صادقیان اظهار داشت: از جذب بازیکنی مثل پیام‌ صادقیان به شدت استقبال می‌کنیم چرا که معتقدم این بازیکی توانایی‌های بسیار بالایی دارد و به کار تیم ما می‌‌آید.
وی ادامه داد: درخواست ما از پرسپولیسی‌ها این است که چنانچه قصد حفظ صادقیان را ندارند او را به طور قرضی به ما بدهند. ما به هیچ عنوان قصد تضعیف پرسپولیس را نداریم و به آنها اعلام کرده‌ایم اگر مایل به حفظ صادقیان نیستند او را با یک یا دو بازیکن ما معاوضه کنند.
سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن در این مورد که سیاسی اعلام کرده استیلی دنبال مدافع است نه مهاجم و نیازی به صادقیان ندارد، تصریح کرد: در اینکه ما دنبال دفاع خوب هستیم حق با سیاسی است اما اگر مهاجمی مثل صادقیان قصد جدایی از پرسپولیس را داشته باشد چه تیمی از راه‌آهن بهتر که او را به طور قرضی به خدمت بگیرد.‌در واقع تیم ما خانه دوم پرسپولیسی‌ها است و خوشحال می‌شویم صادقیان به راه‌آهن بیاید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:١۵

   

پر مبحث ترین ها