سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش پرسپولیس به درخواست تعویق زمان دربی

مسئولان باشگاه استقلال به خاطر داشتن ملی پوشان زیاد خواستار تعویق زمان دربی شدند. باشگاه پرسپولیس در همین خصوص با انتشار بیانیه ای در سایت رسمی باشگاه، مخالفت خود با این درخواست را اعلام کرد.
باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای رسما مخالفت خود با تعویق زمان دربی را اعلام کرد.

مسئولان باشگاه استقلال به خاطر داشتن ملی پوشان زیاد خواستار تعویق زمان دربی شدند.
باشگاه پرسپولیس در همین خصوص با انتشار بیانیه ای در سایت رسمی باشگاه، مخالفت خود با این درخواست را اعلام کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

با توجه به مباحث مطرح شده درباره احتمال تغییر زمان دربی باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ موضع رسمی خود را برای برگزاری این بازی طبق تاریخ رسمی اعلام شده در تاریخ سی‌ام آبان اعلام کرد.

بخش‌هایی از نامه باشگاه پرسپولیس خطاب به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به قرار زیر است: نظر به اینکه طی روزهای گذشته در رسانه‌ها مباحثی درباره تعویق دیدار دربی مطرح شده است اعلام می‌دارد باشگاه پرسپولیس با توجه به برنامه رسمی ابلاغ شده سازمان لیگ که باشگاه و تیم آن را برای برنامه‌ریزی‌های فنی و غیره ملاک عمل قرار داد،
همچنین نظر به اینکه رئیس محترم فدراسیون فوتبال نیز در همان ابتدای طرح موضوع، مخالفت خود با این تغییر برنامه را اعلام داشته‌اند و با عنایت به این مساله که تا این لحظه هیچ ابلاغ و اعلام رسمی برای تغییر برنامه بازی صورت نگرفت، باشگاه پرسپولیس موافقت خود با برگزاری دربی در تاریخ اعلام شده یعنی سی‌ام آبان را اعلام می‌دارد به جهت آثار سوء روی برنامه‌ریزی‌های باشگاه و تیم، با هرگونه تعویق این دیدار مخالف است.

منبع: نامه نیوز
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:١٧

   

پر مبحث ترین ها