سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توقف پرسپولیس مقابل گسترش قبل از دربی/ ۳ اشتباه برد را از سرخ‌پوشان گرفت

با این تساوی پرسپولیس 19 امتیازی شد و در رده هشتم باقی ماند و گسترش فولاد هم 12 امتیازی شد و در همان رده چهاردهم باقی ماند.
تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز با نتیجه مساوی ۲ ـ ۲ متوقف شد.

در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس از ساعت 16 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز رفت که بازی با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.
پرسپولیس تا دقیقه 8 مسابقه صاحب دو کرنر شد که کرنر دوم این تیم تبدیل به گل شد.

ضربه ارسالی هادی نوروزی در دقیقه 8 را محسن بنگر با یک ضربه سر تبدیل به گل اول سرخپوشان کرد.
در دقیقه 12 خروج خوب سوشا مکانی از دروازه و دفع توپ با سر در بیرون از محوطه جریمه یک فرصت خوب گلزنی را از گسترش گرفت.

در دقیقه 21 شوت مهاجم گسترش از داخل محوطه جریمه پرسپولیس را محسن بنگر با یک تکل به کرنر فرستاد.
در دقیقه 24 ضربه کاشته گسترش فولاد را جابر انصاری از پشت محوطه جریمه پرسپولیس زد که شوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس این ضربه را مهار کرد.

در دقیقه 27 شوت امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه گسترش را لوپز دروازه‌بان اروگوئه‌ای مهار کرد.
در دقیقه 30 مهدی طارمی از تله آفساید مدافعان گسترش فرار کرد و در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان گسترش قرار گرفت و با یک ضربه فنی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 37 بی‌احتیاطی رضا حقیقی هافبک پرسپولیس در دفع توپ باعث شد که داور یک ضربه پنالتی به سود گسترش اعلام کند که این ضربه را ماگنو باتیستا تبدیل به گل اول گسترش فولاد کرد.
در دقیقه 54 لوپز دروازه‌بان گسترش در حرکتی ریسکی مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس را در محوطه جریمه دریبل کرد.

در دقیقه 55 پاس محمد نوری در محوطه جریمه به هادی نوروزی رسید که شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه گسترش به بیرون رفت.
در دقیقه 57 بازیکن گسترش پا به توپ وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و توپ ارسالی او را بازیکنان پرسپولیس سراسیمه دفع کردند.

در دقیقه 59 شوت امید عالیشاه از داخل محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه گسترش به بیرون رفت.
در دقیقه 62 شوت بازیکن گسترش با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 72 میلاد جهانی از کمند مدافعان پرسپولیس عبور کرد و با یک ضربه آرام گل مساوی تیم گسترش را به ثمر رساند. روی این گل سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس مقصر اصلی بود و اشتباه او در جایگیری باعث گلزنی گسترش شد. به این ترتیب سرخپوشان با دو اشتباه رضا حقیقی( روی گل اول) و سوشا مکانی برد را با مساوی تا این دقیقه عوض کرد.

در دقیقه 87 لوپز دروازه‌بان گسترش روی مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شد که اومانیا این ضربه پنالتی را از دست داد و ضربه او به تیرک افقی دروازه گسترش خورد تا بازی همچنان مساوی شود و با این اشتباه سوم بازیکن پرسپولیس، سرخپوشان از رسیدن به برد محروم شدند.
مهدی سیدعلی داور مسابقه به مایکل اومانیا از پرسپولیس و لوپز از گسترش فولاد تبریز کارت زرد نشان داد. داور در دقیقه84 حسین عبدی مربی پرسپولیس را از روی نیمکت اخراج کرد.

با این تساوی پرسپولیس 19 امتیازی شد و در رده هشتم باقی ماند و گسترش فولاد هم 12 امتیازی شد و در همان رده چهاردهم باقی ماند.
به گزارش فارس، سرخپوشان در هفته پانزدهم لیگ برتر که هفته پایانی نیم فصل است باید به مصاف استقلال برود که هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده و احتمال دارد دربی پایتخت در روز 2 یا 7 آذر برگزار شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٨-١٣٩٣, ١٩:٠٨

   

پر مبحث ترین ها