سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعتراض استقلالی ها به کارلوس کروش/چرا بیک زاده را به تیم ملی دعوت کردید؟

بیک‌زاده نیاز به تمرینات تقویتی حس عمقی عضلات و هماهنگی عصب و عضله دارد که یک کار تخصصی است. در این شرایط بهتر بود کادرفنی تیم ملی از دعوت دوباره بیک‌زاده به اردو منصرف می‌شد و اگر بار دیگر مشکلی برای این بازیکن به وجود بیاید، مسئولان تیم ملی باید پاسخگو باشند.
معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: بهتر بود کادرفنی تیم ملی از دعوت دوباره بیک‌زاده به اردو منصرف می‌شد و اگر بار دیگر مشکلی برای این بازیکن به وجود بیاید، آنها باید پاسخگو باشند.

دکتر امین نوروزی با اشاره به دعوت هاشم بیک‌زاده به اردوی جدید تیم ملی به تسنیم گفت: بیک‌زاده در اردوی تیم ملی در پرتغال دچار مصدومیت شد و بدین ترتیب بازیکنی که سالم از استقلال به تیم ملی رفته بود، آسیب دیده به باشگاهش بازگشت. از فردای روزی که این بازیکن همراه تیم ملی به ایران آمد، کار درمانی او آغاز شد.
وی با بیان اینکه بیک‌زاده از ناحیه عضله پشت ساق پا آسیب دیده بود، اظهار داشت: این بازیکن روزی دو و حتی برخی مواقع سه جلسه فیزیوتراپی می‌کرد تا به شرایط گذشته بازگردد. بازیکنان تیم ملی فشار زیادی را در جام جهانی 2014 متحمل شده بودند و استراحت کافی نداشتند و به همین دلیل با توجه به خستگی عضلات، دو برابر زمان معمولی برای آنها در نظر گرفته می‌شد تا به شرایط آرمانی بازگردند.

معاون پزشکی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: استقلال روز گذشته بازی حساسی برابر تراکتورسازی داشت اما با وجود اینکه بیک‌زاده از ناحیه مصدوم شده، درمان شده بود برای اینکه مصدومیتش دوباره عود نکند، قلعه‌نویی به او بازی نداد تا برای این بازیکن و البته باشگاه مشکلی پیش نیاید.

نوروزی ادامه داد: بیک‌زاده نیاز به تمرینات تقویتی حس عمقی عضلات و هماهنگی عصب و عضله دارد که یک کار تخصصی است. در این شرایط بهتر بود کادرفنی تیم ملی از دعوت دوباره بیک‌زاده به اردو منصرف می‌شد و اگر بار دیگر مشکلی برای این بازیکن به وجود بیاید، مسئولان تیم ملی باید پاسخگو باشند.
وی تاکید کرد: هم تیم ملی و هم استقلال به بیک زاده در آینده نیاز دارند و نباید به خاطر یک بازی دوستانه همه چیز را فدا کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:۴٢

   

پر مبحث ترین ها