سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نحوه فروش بلیت در داربی تهران

برنامه‌ها به خوبی پیش می‌رود. قرار است در روز داربی یادبودی داشته باشیم از شهدای ایلام. آن شهدایی که یک تیم فوتبال بودند و در زمین بازی می‌کردند و به خاطر بمباران همه یکجا شهید شدند. برنامه ویژه‌ای برای یادواره آن‌ها داریم.
رییس سازمان لیگ از فروش بلیت الکترونیکی و عادی برای داربی خبر داد و گفت:‌ پیش از داربی یادواره شهدای فوتبالیست ایلام برگزار می‌شود و یک آهنگ هم از مرتضی پاشایی پخش می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در حاشیه برگزاری بازی تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی اظهار کرد: ارزیابی من از تیم ملی جدای از هر نتیجه‌ای که مقابل کره به دست می‌آوریم، مثبت است.

وی درباره تمهیدات سازمان لیگ برای داربی نیز گفت: برنامه‌ها به خوبی پیش می‌رود. قرار است در روز داربی یادبودی داشته باشیم از شهدای ایلام. آن شهدایی که یک تیم فوتبال بودند و در زمین بازی می‌کردند و به خاطر بمباران همه یکجا شهید شدند. برنامه ویژه‌ای برای یادواره آن‌ها داریم.

تاج همچنین گفت: یک قطعه از مرتضی پاشایی هم پیش از داربی پخش می‌شود اما یک دقیقه سکوت نداریم.

وی با بیان اینکه در جریان موضوع ساختمان پرسپولیس و استقلال نیست، گفت: سرخ‌آبی‌ها شرایط سختی دارند که باید به آن‌ها کمک شود. حدود 20 میلیارد تومان باید به باشگاه‌های فوتبال از جمله پرسپولیس و استقلال تزریق شود که از این مبلغ 10 میلیارد مربوط به قسط اول صداوسیما است و مابقی را تبلیغات محیطی شامل می‌شود. الان وضع مالی باشگاه‌ها خوب نیست و در نیم فصل باید شرایط بهتر شود. خوشبختانه وزارت نفت مبلغی را به باشگاه نفت تهران کمک کرده است تا مشکلات این تیم کمتر شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها