سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ازدحام پشت پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢١    نسخه چاپی    
شهرداری تهران با احداث محلی در پارک خرگوش‌دره شرایط مناسبی را برای اسکان تماشاگران در نظر گرفته است که آنها با حضور در این محل به استراحت بپردازند.
هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس که مقابل محوطه چمن درب اصلی مجموعه ورزشی آزادی حضور دارند زیر بارش باران خیس شدند.

به گزارش فارس، دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود اما تعدادی از هواداران دو تیم پشت درهای ورزشگاه آزادی منتظر باز شدن پارکینگ‌ها و درب اصلی مجموعه آزادی هستند.

هوادارانی که از شهرستان‌های مختلف برای تماشای بازی به تهران آمدند در خودروهای خود در پشت در پارکینگ‌ها استراحت می‌کنند و البته تعداد دیگری از هواداران که از شب قبل در چادرها مقابل ورزشگاه آزادی خوابیده‌اند به علت بارش باران خیس شدند.


همچنین شهرداری تهران با احداث محلی در پارک خرگوش‌دره شرایط مناسبی را برای اسکان تماشاگران در نظر گرفته است که آنها با حضور در این محل به استراحت بپردازند.

* تماشاگران دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعات ابتدایی صبح امروز مشغول کوری‌خواندن برای یکدیگر هستند و با تشویق تیم‌های خود به این شکل خود را سرگرم کرده تا مجوز ورود به ورزشگاه را پیدا کنند.

به گزارش فارس، غلامرضا بهروان روز گذشته اعلام کرد که درهای استادیوم آزادی از ساعت 12 به روی هواداران دو تیم باز خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢١

   

پر مبحث ترین ها