سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یازده بازیکن برتر با لقب های خاص از نگاه زلاتان

بروز شده : ۶-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢۵    نسخه چاپی    
زلاتان ابراهیموویچ ستاره جنجالی پاری سن ژرمن یازده بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان را انتخاب کرد.
ستاره سوئدی پاری سن ژرمن خود را خدای فوتبال جهان می داند. او یازده بازیکن برتر فوتبال جهان را از نگاه خودش انتخاب کرد و برای هر یک از انها لقبی هم برگزید.

زلاتان ابراهیموویچ ستاره جنجالی پاری سن ژرمن یازده بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان را انتخاب کرد. این ستاره سوئدی برای هر یک از این بازیکنان هم لقبی انتخاب کرد و لقب خدای فوتبال را برای خود برگزید.در این فهرست زلاتان نامی از ستاره های چون رونالدو و زیدان و مارادونا به چشم نمی آید.

کاپیتان تیم ملی فوتبال سوئد و پاری سن ژرمن سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: من زلاتان ابراهیموویچ هستم. دوست دارم یازده بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان را برای شما معرفی کنم:
دروازبان: بوفون را انتخاب می کنم و لقب او دیوار است.

بال راست: لیلیان توران مدافع سابق تیم ملی فوتبال فرانسه را برمی گزینم و لقب حیوان را برای او انتخاب می کنم.
قلب خط دفاع: تیاگو سیلوا با لقب کامل و بی نقص و فابیو کاناوارو با لقب پیتبول (اسم یکی از قوی ترین و درنده ترین سگ ها)

بال چپ: مکسول با لقب بااستعداد.
هافبک ها: آندرس اینیستا با لقب جادوگر، پاتریک ویرا با لقب رهبر،پاول ندود با لقب ماشین و ژاوی هرناندس با لقب تمام عیار و کامل.
خط حمله: زلاتان ابراهیموویچ با لقب خدای فوتبال جهان و لیونل مسی با لقب نابغه.

به گزارش ایسنا، این بازیکن سوئدی الان در تیم پاری سن ژرمن فرانسه بازی می کند و در 94 بازی که برای این تیم به میدان رفته 83 گل به ثمر رسانده است. او از سال 2009 تا 2011 هم برای بارسلونا بازی کرد و در 46 دیدار توانست 22 گل به ثمر رساند. این ستاره سوئدی در سه تیم سرشناس ایتالیایی به نام های یوونتوس،اینتر و میلان هم بازی کرده است که در هر سه آنها بازیهای خوبی را به نمایش گذاشته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها