سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاوضه‌ عنایتی با آندرانیک تیموریان ا

بروز شده : ٧-٠٩-١٣٩٣, ١٣:٣١    نسخه چاپی    
قبلا هم گفتم آندو بازیکن باکیفیتی است و به درد هر تیمی می‌خورد و قطعا مرزبان روی او نظر داشته و امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که آندو به پدیده بیاید.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره صعود تیم پدیده در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت:

بازی خوبی از سوی تیم‌های پدیده و تراکتورسازی انجام شد و هر دو تیم تلاش می‌کردند تا جزو 4 تیم نهایی جام حذفی باشند اما ما باهوش‌تر بازی کردیم و تراکتورسازی که خوب بازی می‌کرد را در زمینش شکست دادیم.

وی درباره غیبت خودش در این بازی هم ادامه داد: خوشبختانه تیم ما متکی به فرد نیست و تیمی داریم که همه برای موفقیت تلاش می‌کنند و با شجاعت و صبوری بازی می‌کنند و حتی در بازی دیروز هم یک پنالتی از دست دادیم. اما روحیه تیمی از دست نرفت و به گل رسیدیم و در نهایت هم ما برنده شدیم.

عنایتی درباره شایعه معاوضه‌اش با آندرانیک تیموریان افزود: خودم هم دیروز در روزنامه‌ها این مسئله را خواندم اما تا الان صحبتی با من نشده و من هم اطلاعی از این موضوع ندارم و نمی‌دانم این خبر از کجا درز پیدا کرده است اما 4-5 سالی می‌شود که در نیم‌فصل همیشه این شایعه برای من وجود دارد اما باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

عنایتی در مورد حضور تیموریان در پدیده هم گفت: قبلا هم گفتم آندو بازیکن باکیفیتی است و به درد هر تیمی می‌خورد و قطعا مرزبان روی او نظر داشته و امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که آندو به پدیده بیاید.

فیفا دی،وی در پاسخ به این سؤال که اگر پیشنهاد معاوضه‌اش با تیموریان مطرح شود آن را می‌پذیرد یانه، افزود: بحث قبول کردن یا نکردن من نیست چرا که باشگاه پدیده باید این مسئله را قبول کند و هر چند که من در باشگاه پدیده بسیار راحت هستم اما به هر حال این باشگاه باید این مسئله را بپذیرد که من جدا شوم یا نه اما تا الان که بحثی در این خصوص مطرح نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٩-١٣٩٣, ١٣:٣١

   

پر مبحث ترین ها