سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تیموریان را جداشده بدانید

در تعطیلات نیم فصل با نظر کادر فنی سه بازیکن جدیدرا به خدمت خواهیم گرفت تا بتوانیم تیم خود را تقویت کرده و آماده بازی‌های دور برگشت باشیم.
معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران اعلام کرد آندرانیک تیموریان دیگر در این تیم حضور نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، علی نظری جویباری در پایان دیدار دو تیم استقلال و راه‌آهن، آندو را اولین جدا شده استقلال در نیم فصل لیگ چهاردهم برشمرد و گفت: تیموریان دیگر در استقلال نخواهد بود و ما دنبال این هستیم که او به گونه از استقلال جدا شد که نه خودش و نه باشگاه متضرر شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌دانید او به کدام تیم می‌رود؟، تاکید کرد: اطلاعی از اینکه او به چه باشگاهی خواهد پیوست نداریم و تنها برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران اضافه کرد: در تعطیلات نیم فصل با نظر کادر فنی سه بازیکن جدیدرا به خدمت خواهیم گرفت تا بتوانیم تیم خود را تقویت کرده و آماده بازی‌های دور برگشت باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در استقلال عده‌ای از بازیکنان حضور می‌یابند اما خیلی زود از استقلال جدا می‌شوند، تاکید کرد: این بستگی به نظر سرمربی دارد و شاید این بازیکن نتوانسته، خواسته‌های سرمربی را جلب کند.

نظری جویباری در پایان و در مورد اینکه آیا بازیکنانی مثل نکونام و ایمان موسوی نیز به همین دلیل از استقلال جدا شدند؟، گفت: مسائل فنی به من ارتباطی ندارد و نمی‌توانم در این خصوص نظری بدهم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:٣١

   

پر مبحث ترین ها